23 листопада 2018 року у м. Краматорськ о 16.00 біля будівлі Донбаської державної машинобудівної академії за адресою м. Краматорськ, бул. Машинобудівник, 36, відбудеться обласна акція та прес-брифінг з нагоди початку Кампанії «16 Днів Активізму проти ґендерно зумовленого насильства». У прес-брифінгу візьмуть участь: представники департаментів та служб облдержадміністрації, міжнародні та регіональні громадські організації. Акредитація для представників ЗМІ за телефоном 099 708 87 20. Контактна особа – заступник начальника відділу прес-служби облдержадміністрації Масюченко Надія.

22 листопада об 11.00 годині відбудеться засідання колегії облдержадміністрації. Місце проведення: м. Краматорськ, вул. Олекси Тихого, 6, конференц-зала, 3-й поверх.

На порядок денний винесені наступні питання:

Про проект обласного бюджету на 2019 рік;

Про хід виконання Регіональної програми «Репродуктивне та статеве здоров’я населення Донецької області на 2018-2022 рр.;

Про проект Регіональної програми «Чисте повітря Донеччини 2018-2022 рр. та прогноз до 2030 р.;

Про результати роботи ГУНП в Донецькій області з боротьби із злочинністю, забезпечення публічної безпеки і порядку.

За акредитацією звертатися за номером +38 095 838 19 61 Світлана Петряєва. Запрошуємо представників ЗМІ взяти участь у заході!

16 листопада 2018 року  (п’ятниця) о 10:00 у приміщенні Антикризового медіа-центру (вул. Марата, 1) відбудеться прес-конференція, на якій представлять результати загальнонаціонального соціологічного опитування «Що українці знають та думають про права людини». Захід організовано Центром інформації про права людини за підтримки Програми розвитку ООН в Україні.

2 жовтня 2018 року о 13 годині в смт Родинське, ТОВ «Краснолиманське» за адресою м. Родинське, вул. Перемоги, 9, відбудеться введення в експлуатацію 1 «біс» північної лави заскидової частини пласта 13 за участю голови Донецької облдержадміністрації Олександра Куця. У ході візиту керівника Донецької обласної військово-цивільної адміністрації відбудеться також огляд вентилятору головного провітрювання ВЦД-32, а також повітроподавального ствола №1.

Після відкриття 1 «біс» північної лави заскидової частини пласта 13 відбудеться рапортування приймальної комісії про проведену роботу та в конференц-залі у присутності преси запланована зустріч з керівництвом шахти на 3 поверсі адміністративно-побутової будівлі шахти. Запрошуємо представників ЗМІ взяти участь у заході! За акредитацією звертатися за телефоном +38 095 838 19 61 Світлана Петряєва.

27 вересня об 11.00 відбудеться засідання колегії облдержадміністрації.

Місце проведення: м. Краматорськ, вул. Олекси Тихого, 6, конференц-зала, 3-й поверх.

На порядок денний винесені наступні питання:

Про хід виконання в першому півріччі поточного року Програми економічного і соціального розвитку Донецької області на 2018 рік;
Про стан підготовки підприємств житлового-комунального господарства та електроенергетики області до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 років;
Про хід реалізації проектів, відібраних до фінансування в рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України Європейського інвестиційного банку;
Про хід виконання Плану заходів щодо створення безперешкодного життєвого середовища для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення на 2017-2021 роки на території Донецької області;
Про стан дотримання законодавства з питань праці та заробітної плати роботодавцям, зокрема в бюджетній сфері;
Про погодження Регіональної програми «Ліси Донеччини» на 2018-2022 роки.
Запрошуємо представників ЗМІ взяти участь у заході!

21 вересня, у Міжнародний день миру, дружина Президента України Марина Порошенко відвідає Донецьку область із робочою поїздкою.

У рамках візиту Перша леді та голова Донецької обласної державної адміністрації, керівник військово-цивільної адміністрації Олександр Куць підпишуть Меморандум про долучення області до національного проекту Фонду Порошенка «Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації». Дружина Президента відкриє та ознайомиться з роботою Інклюзивно-ресурсного центру в м. Слов’янськ. Також Марина Порошенко разом із дітьми Донеччини візьме участь у флеш-мобі, який присвячений Міжнародному дню миру. АКРЕДИТАЦІЯ ОБОВ’ЯЗКОВА! Проходить до 17.00 20 вересня 2018 року за телефоном 099 708 87 20. Контактна особа – заступник начальника відділу прес-служби Масюченко Надія. УВАГА! До місця проведення заходу журналісти будуть забезпечені транспортом. Виїзд від ОДА (м. Краматорськ, вул. Олекси Тихого, 6) об 11 годині 21 вересня 2018 року.

11 вересня об 11:00 в Краматорську в приміщенні КП «Регіональна телерадіокомпанія «Регіон-Донбас» (вул. Катеринича, 13) відбудеться брифінг департаменту економіки на тему «Державний фонд регіонального розвитку як інструмент розвитку територій».

Спікери: Аксенченко Вікторія Миколаївна – заступник начальника управління – начальник відділу підтримки розвитку як інструмент розвитку територій;

Великоцька Наталя Валеріївна – заступник директора департаменту – начальник управління економіки соціальної сфери та розвитку територій.

За акредитацією та додатковою інформацією звертатися за номером +38 095 838 1961 Світлана Петряєва. Запрошуємо представників ЗМІ до участі у брифінгу!