АНОНС НА 02.05.2018 року Брифінг Командувача операції об’єднаних сил Сергія Наєва, голови Донецької ОДА Павла Жебрівського та голови Луганської ОДА Юрія Гарбуза

У середу, 2 травня, в м. Краматорськ у Донецької обласної військово-цивільної адміністрації (вул. Олекси Тихого, буд.6) відбудеться брифінг Командувача операції об’єднаних сил Сергія Наєва з нагоди початку операції об’єднаних сил. У брифінгу також візьмуть участь голови обласних Донецької та Луганської військово-цивільних адміністрацій Павло Жебрівський і Юрій Гарбуз, посадові особи Збройних Сил України та інших військових формувань та правоохоронних органів командування об’єднаних сил.  Акредитація журналістів обов’язкова!!!

Заявки на акредитацію необхідно надсилати на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. . До заявки додаються електронні копії 1-2 сторінок паспорту та редакційного посвідчення.

Акредитація триватиме до 10:00 1 травня 2018 року! Збір акредитованих журналістів з 9:30 до 10:30 біля входу до Донецької обласної військово-цивільної адміністрації. Телефон для довідок 0986713040. Для участі у заході прохання до представників ЗМІ мати з собою зазначені документи.