АНОНС НА 12.02.2018 року Візит Надзвичайного та Повноважного Посла Японії в Україні Шигекі Сумі та делегації Представництва Агентства ООН у справах біженців (УВКБ ООН) в Україні на Донеччину

12 лютого  2018 року делегація представників Посольства Японії та Агентства ООН у справах біженців в Україні відвідає Донеччину з метою огляду житла, відновленого Агентством за фінансової підтримки Уряду Японії та інших міжнародних донорів у рамках проекту УВКБ ООН з проведення у 2017 році ремонтних робіт житлових будинків, що постраждали внаслідок конфлікту вздовж лінії розмежування.

Вкінці візиту відбудеться прес-брифінг. Делегацію супроводжуватиме голова Донецької облдержадміністрації Павло Жебрівський. Очікується оголошення про збільшення допомоги Уряду Японії на проекти з відбудови житла,що постраждало внаслідок конфлікту на сході України.
Учасники делегації та прес-брифінгу:
1. Шигекі Сумі, Надзвичайний та Повноважний Посол Японії в Україні,
2. Пабло Матеу, Голова Агентства ООН у справах біженців в Україні (УВКБ ООН)
3. Павло Жебрівський, голова Донецької облдержадміністрації.
Транспорт для відвідування журналістів буде надано централізовано.
Для акредитації та запису на транспортацію для представників ЗМІ – просимо контактувати заступника начальника відділу прес-служби ДонОДА Масюченко Надію, 099 708 87 20, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Про проект: Значна допомога у розмірі 325 тисяч доларів була надана урядом Японії. Завдяки донорській підтримці, УВКБ ООН спільно з партнерською організацію «Людина в біді» відремонтувало та реконструювало біля 1 500 будинків на підконтрольній уряду території Донецької області. Окрім одноповерхових приватних будинків, було також відремонтовано біля 15 багатоповерхневих будинків. Загалом допомогу з ремонту та реконструкції житла отримали понад 1 800 домогосподарств.