АНОНС НА 26.06.2018 року Відкриття Карлівської насосної станції

26 червня 2018 року об 11.00 відбудеться відкриття Карлівської насосної станції .

У заході візьмуть участь:

– Алан Ешліманн, голова делегації МКЧХ в Україні;

– Олександр Євдокимов, в.о. генерального директора КП «Компанія «Вода Донбасу;

– Євген Вілінський, перший заступник голови Донецької обласної державної администрації та Донецької військово-цивільної адміністрації.

Карлівська насосна станція є частиною аварійної системи водопостачання Покровського району з населенням приблизно 252 625 осіб. Вона є особливо важливою, якщо через якусь надзвичайну ситуацію або пошкодження водопровіду з каналу «Сіверський Донець-Донбас» відсутнє водопостачання на фільтрувальну станцію, бо може подавати воду з резервного джерела. Загальна чисельність населення, що одержує питну воду від Карлівської фільтрувальної станції, становить близько 400 000 людей. Роботи з відновлення Карлівської насосної станції почалися влітку 2017 року. Відновлення станції стало найбільшим проектом МКЧХ в Україні у 2017-2018 рр.

Місце проведення: с. Карлівка, Донецька область, Карлівська насосна станція. Запрошуємо представників ЗМІ взяти участь у заході та просимо пройти акредитацію до 15.00 25 червня 2018 року. Для акредитації просимо надати дані співробітників, які планують взяти участь у заході, а саме – ПІБ, дата народження, номер та серія паспорту) та інформацію про транспортний засіб (реєстраційний номер, марку та колір автомобіля. Контактна особа – заступник начальника відділу прес-служби Масюченко Надія, 099 708 87 20, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.