АНОНС НА 30.05.2018 року Прес-конференція зі спортсменами та тренерами Донецької області, які досягли значних спортивних результатів

30 травня об 11:00 в Краматорську в залі засідань будівлі Донецької облдержадміністрації (вул. Олекси Тихого, 6), 3 поверх, за участю керівництва області відбудеться прес-конференція зі спортсменами та тренерами Донецької області, які досягли значних спортивних результатів.

У прес-конференції візьмуть участь:

– заступник голови облдержадміністрації, голова Відділення Національного олімпійського комітету України в Донецькій області Віктор Ремський;

– директор департаменту сім’ї, молоді та спорту Донецької облдержадміністрації Володимир Мицик;

– кращі представники олімпійських видів спорту Донецької області в березні 2018 року: бронзовий призер чемпіонату Європи з боксу серед чоловіків до 22 років Максим Пилипець та його тренер Анатолій Олександрович Переяслов;

– перший тренер бронзового призера чемпіонату Європи з боксу серед чоловіків до 22 років Максима Пилипця Павло Іванович Івахненко;

– кращий тренер Донецької області з видів спорту серед осіб з інвалідністю в березні 2018 року Віктор Петрович Дементьєв, тренер чемпіона світу з велоспорту 2018 року Єгора Дементьєва;

– кращі представники неолімпійських видів спорту Донецької області в квітні 2018 року: дворазовий чемпіон світу з хортингу Сергій Богович та його тренер Андрій Анатолійович Безуглий;

– інші володарі нагород чемпіонату світу з хортингу (Латвія, 20-23 квітня): Мальцева Божена – переможниця в розділах «двобій», «сутичка» (дорослі), Владислав Шульга – переможець у розділі «двобій», срібний призер у розділі «сутичка» (юніори);

– бронзовий призер ХХІІІ літніх Дефлімпійських ігор з баскетболу Олександр Кузнецов (буде нагороджено орденом «За мужність» III ступеня);

– тренер-викладач відділення тхеквондо ВТФ школи вищої спортивної майстерності Юрій Віталійович Бірюков, тренер бронзового призера чемпіонату Європи з тхеквондо Михайла Шелеста (буде нагороджено відзнакою про присвоєння почесного звання «Заслужений тренер України»);

– переможець ХVІІ Всесвітньої Гімназіади з боксу (Марокко, 2-9 травня), вихованець Донецької обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з боксу Роман Літвінов;

– бронзовий призер Кубку Європи з дзюдо серед кадетів (Румунія, 5-6 травня) Костянтин Яцко;

– володарі нагород чемпіонату Європи з пауерліфтингу (Чехія, 6-12 травня) та їх тренери:

дебютанти змагань Дмитро Манько – бронзовий призер у сумі триборства та Іван Рудь – бронзовий призер у присіданнях серед юнаків (тренер Олексій Миколайович Бичков);

чемпіонка Європи серед жінок Антоніна Марченко та бронзова призерка у сумі триборства серед дівчат Дар’я Русаненко (тренер Сергій Вікторович Федоренко);

– володарі нагород Кубку світу з кікбоксингу WAKO (Угорщина, 17-10 травня) та їх тренери:

переможець у розділі лоу-кік (юніори) Рінат Аскеров, переможець у розділі лоу-кік Владислав Гіда (тренер Артем Геннадійович Дріга),

срібний призер у розділі лоу-кік Аббас Алієв, бронзовий призер у розділі кік-лайт (юніори) Микита Братчук (тренер Віталій Терентійович Лі),

переможниця у розділі лоу-кік Уляна Міщенко (тренер Руслан Осіпов),

переможець у розділі фул-контакт (юніори) Микита Корякін (тренер Сергій Михайлович Гаюн),

переможниця у розділі кік-лайт (юнаки) Марія Панасенко (тренер Леонід Іванович Казаріз),

срібний призер у розділі лоу-кік Сергій Богович (тренер Андрій Анатолійович Безуглий);

– володарі нагород чемпіонату Європи з кікбоксінгу ІSКА (Київ, 1-6 травня) та їх тренер Сергій Вольмирович Лук’янченко:

чемпіонка у лайт-контакт, срібна призерка у поінт-контакт серед юніорів Аліна Дебелко, чемпіонка Європи у поінт-контакт, срібний призер у лайт-контакт, К-1 лайт серед юніорів Марія Пасешниченко, чемпіон Європи у поінт-контакт, бронзовий призер у лайт-контакт Євген Лук’янченко, бронзові призери у К-1 лайт серед юніорів Кирило Брусов та Артем Сокол, бронзовий призер у лайт-контакт серед молоді Єгор Єфімік;

– гандбольна команда «Донбас» (Донецька область) – бронзові призери чемпіонату України з гандболу серед чоловічих команд Супер ліги сезону 2017-2018 рр. (головний тренер Іван Іванович Фучеджи, тренер Микола Володимирович Шарко).

Запрошуємо Вас для участі в прес-конференції!