Семінар «Законодавчі новели реформи ЖКХ»

У зв′язку з проведенням реформи ЖКХ та прийняття низки Законів України та розробкою Мінрегіоном підзаконних нормативно-правових актів, Громадська рада спільно з Комітетом з питань підприємництва в сфері житлового та комунального господарства при Торгово-промисловій палаті України проводить серію регіональних практичних семінарів «Законодавчі новели реформи ЖКХ».

Основною метою серії регіональних семінарів є створення раціональної дискусії між представниками влади, утримуючих та управляючих житловим фондом компаній і водо-, теплопостачальних підприємств, в ході якої будуть отримані роз′яснення окремих положень законодавства та проектів нормативно-правових актів реформування житлово-комунального господарства та механізмів збереження.

Четвертий семінар для планується провести 23 лютого у Харкові, пр. Московський, 122б (Харківська торгово-промислова палата). Запрошуються міські голови, керівники житлово-експлуатаційних, водо-, теплопостачальних підприємств Донецької області. Контактна особа оргкомітету: Олена Федоренко, +38(044)390-25-52, +38(067)544-11-99 Email Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.