Документ № 53 від 14.02.2018 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


ДОБРОПІЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Розпорядження

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

14.02.2018 м. Добропілля №53
 
Про районний план заходів з реалізації правопросвітницького проекту “Я маю право!” на 2018 рік

Відповідно до Указу Президента України від 14 листопада 2017 року № 361/2017 «Про оголошення в Україні 2018 року Роком реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!»», розпорядження Кабінету Міністрів України від 13 вересня 2017 року № 638-р «Про реалізацію правопросвітницького проекту «Я маю право!» у 2017-2019 роках», на виконання розпорядження голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 22 січня 2018 року №70/5-18 «Про Регіональний план заходів з реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!» на 2018 рік», з метою формування у суспільстві правової культури та правової свідомості, сприяння підвищенню рівня знань та поінформованості громадян щодо реалізації та захисту своїх прав, гарантованих Конституцією та законами України у різних сферах життя, керуючись статтями 2, 6, 25 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»:

1. Затвердити районний план заходів з реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!» на 2018 рік (далі — районний план заходів), що додається.

2. Структурним підрозділам райдержадміністрації, відповідальним за виконання районного плану заходів, та іншим виконавцям заходів забезпечити:

1) виконання районного плану заходів, взаємодію та інформування юридичного сектору апарату райдержадміністрації про його виконання щокварталу до 25 числа останнього місяця кварталу;

2) визначення посадової особи, відповідальної за координацію дій, пов'язаних з виконанням районного плану заходів, про що інформувати юридичний сектор апарату райдержадміністрації.

3. Юридичному сектору апарату райдержадміністрації інформувати Головне територіальне управління юстиції у Донецькій області про виконання Регіонального плану заходів з реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!» на 2018 рік щокварталу до 01 числа місяця, наступного за звітним.

4. Координацію роботи з виконання цього розпорядження покласти на юридичний сектор апарату райдержадміністрації (Калашнікова), контроль — на керівника апарату райдержадміністрації Перейму В.В.

Голова райдержадміністрації                                                                                          Д.О. Кірносов

 

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА
до проекту розпорядження голови райдержадміністрації

Про районний план заходів з реалізації
правопросвітницького проекту
“Я маю право!” на 2018 рік

1. Обґрунтування необхідності прийняття розпорядження
Підставою для розроблення проекту розпорядження голови райдержадміністрації є розпорядження голови облдержадміністрації, керівника військово-цивільної адміністрації від 22 січня 2018 року №70/5-18 «Про Регіональний план заходів з реалізації з реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!» на 2018 рік».
2. Мета і шляхи її досягнення
Метою проекту розпорядження голови райдержадміністрації є формування у суспільстві правової культури та правової свідомості, сприяння підвищенню рівня знань та поінформованості громадян щодо реалізації та захисту своїх прав, гарантованих Конституцією та законами України у різних сферах життя.
3. Правові аспекти
Правовими підставами для розроблення проекту розпорядження голови райдержадміністрації є Указ Президента України від 14 листопада 2017 року № 361/2017 «Про оголошення в Україні 2018 року Роком реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!»», розпорядження Кабінету Міністрів України від 13 вересня 2017 року № 638-р «Про реалізацію правопросвітницького проекту «Я маю право!» у 2017-2019 роках», статті 2, 6, 25 Закону України «Про місцеві державні адміністрації».
4. Фінансово-економічне обґрунтування
Виконання заходів, затверджених цим розпорядження може потребувати залучення коштів місцевих бюджетів в межах реальних можливостей, передбачених на їх виконання.
5. Позиція заінтересованих органів
Немає.
6. Регіональний аспект
Немає.
7. Громадське обговорення
Проект розпорядження голови райдержадміністрації не потребує громадського обговорення.
8. Прогноз результатів
Формування у суспільстві правової культури та правової свідомості, сприяння підвищенню рівня знань та поінформованості громадян щодо реалізації та захисту своїх прав, гарантованих Конституцією та законами України у різних сферах життя.

Завідувач юридичного сектору апарату райдержадміністрації                                 О.В.Калашнікова