Документ № 436 від 19.12.2017 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


ДОБРОПІЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Розпорядження

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

19.12.2017 м. Добропілля №436
 
Про організацію громадських робіт на території Добропільського району у 2018 році

Керуючись статтями 13, 24 Закону України „Про місцеві державні адміністрації», статтею31 Закону України «Про зайнятість населення», Порядком організації громадських та інших робіт тимчасового характеру, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 20 березня 2013 року № 175, з метою збільшення максимальної зайнятості населення, забезпечення соціальних гарантій зареєстрованих безробітних та/або працівників, які втратили частину заробітної плати внаслідок вимушеного скорочення до 50 відсотків передбаченої законодавством тривалості робочого часу у зв’язку із зупиненням (скороченням) виробництва продукції (далі - працівники, які втратили частину заробітної плати ) та осіб, які перебувають на обліку в Добропільському міському центрі зайнятості к такі, що шукають роботу:

1. Організувати у 2018 році проведення громадських робіт у роботодавців Добропільського району незалежно від форми власності.

2. Затвердити перелік видів громадських робіт, які мають суспільно корисну спрямованість, економічну, соціальну та екологічну користь для Добропільського району (далі – перелік видів громадських робіт), що додається.

3. Затвердити перелік підприємств, установ, організацій для організації громадських робіт у 2018 році (додається).

4. Рекомендувати:

1) виконкомам сільських та селищної рад затвердити перелік видів громадських робіт та перелік підприємств, установ, організацій та фізичних осіб – підприємців для організації громадських робіт у 2018 році;

2) Добропільському міському центру зайнятості (Бугаєць) провести протягом 2018 року роботу щодо направлення зареєстрованих безробітних, працівників, які втратили частину заробітної плати та осіб, які перебувають на обліку як такі, що шукають роботу, за їх згодою, на громадські роботи відповідно до переліку видів громадських робіт;

3) керівникам підприємств, установ, організацій усіх форм власності створити тимчасові робочі місця для проведення громадських робіт та укласти договори з Добропільським міським центром зайнятості на проведення цих робіт;

4) виконкомам сільських та селищної рад, керівникам підприємств, установ організацій усіх форм власності забезпечити складання строкових трудових договорів на участь у громадських роботах з зареєстрованими безробітними, працівниками, які втратили частину заробітної плати та особами, які перебувають на обліку як такі, що шукають роботу та здійснювати своєчасно оплату праці зареєстрованих безробітних, працівників, які втратили частину заробітної плати та осіб, які перебувають на обліку як такі, що шукають роботу, залучених до участі у громадських роботах за фактично виконану роботу в розмірі, що не може бути меншим ніж мінімальний розмір заробітної плати, та відповідно до положень угоди.

5. Фінансування організації громадських робіт, до яких залучаються зареєстровані безробітні та/або працівники, які втратили частину заробітної плати, здійснюється за рахунок коштів місцевих бюджетів та/або коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття (в межах затвердженого кошторису).

6. Фінансування організації громадських робіт за участю осіб, які перебувають на обліку як такі, що шукають роботу, здійснюється за рахунок коштів роботодавців та інших не заборонених законодавством джерел.

7. Юридичному сектору апарату райдержадміністрації (Калашнікова) забезпечити подання цього розпорядження на державну реєстрацію до Головного територіального управління юстиції у Донецькій області в установленому порядку.

8. Це розпорядження набирає чинності з дня його опублікування.

9. Координацію роботи щодо виконання даного розпорядження покласти на Добропільський міський центр зайнятості (Бугаєць), контроль - на заступника голови райдержадміністрації Перекотій Н.П. .

                                В. о. голови райдержадміністрації                                О.Л.Стебель

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження голови
райдержадміністрації
19 грудня 2017 року №436

Зареєстровано в Головному
територіальному управлінні
юстиції у Донецькій області
03.01.2018 за № 1/2443

Перелік видів громадських робіт, які мають суспільно корисну спрямованість, економічну, соціальну та екологічну користь
для Добропільського району

№ п/п Вид громадських робіт
1 Інформування населення про надання житлових субсидій за спрощеною процедурою та робота з документацією
2 Допомога в оформлені довідок про взяття на облік осіб, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції
3 Надання послуг із супроводу, догляду, обслуговування, соціально-медичного патронажу осіб з інвалідністю, осіб похилого віку або тимчасово непрацездатних
4 Благоустрій та озеленення території населених пунктів Добропільського району, зон відпочинку
5 Підсобні роботи на будівництві та ремонті об’єктів Добропільського району
6 Супровід осіб з вадами зору
7 Надання допомоги учасникам АТО та сім’ям загиблих учасників АТО

Керівник апарату  райдержадміністрації                                                В.В.Перейма

Перелік підготовлено Добропільським міським центром зайнятості

Директор Добропільського міського центру зайнятості                      В.В.Бугаєць

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження голови
райдержадміністрації
19 грудня 2017 року №436

Зареєстровано в Головному
територіальному управлінні
юстиції у Донецькій області
03.01.2018 за №2/2444

Перелік  підприємств, установ, організацій для організації громадських робіт  у 2018 році

№ п/п Назва підприємств, установ, організацій
1 Управління соціального захисту населення Добропільської районної державної адміністрації
2 Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Добропільського району Донецької області

Керівник апарату  райдержадміністрації                                         В.В.Перейма

Перелік підготовлено Добропільським міським центром зайнятості

Директор Добропільського міського центру зайнятості                В.В.Бугаєць