На виконання підпункту 2 пункту 1 Указу Президента України від 22.07.2019 №542/2019 «Про заходи щодо протидії рейдерству», з урахуванням інформації, наданої Головним управлінням Держгеокадастру в областях на виконання пункту 2 Протоколу виробничої наради з керівниками головних управлінь Держгеокадастру в областях - щодо систематизації інформації про земельні ділянки, право власності (користування) на які виникло до 2004 року посвідчене відповідними державними актами і договорами оренди, відомості про які не внесені до Державного земельного кадастру, пропонуємо землевласникам та землекористувачам замовити відповідні документації із землеустрою (з урахуванням положень статей 26 та 55 Закону України «Про землеустрій») для подальшого внесення відомостей про земельні ділянки до Державного земельного кадастру.

Питання 1: Я власник земельної частки (паю) з цільовим призначенням - "для ведення товарного сільськогосподарського виробництва" - не надав в оренду цю земельну ділянку, а обробляю самостійно. Як легально здійснювати цю діяльність і які податки потрібно платити?

Про проведення земельних торгів у формі аукціону в Добропільському районі

УВАГА!

До відома бажаючих придбати в оренду земельну ділянку!

Райдержадміністрація, спільно з Державною Службою України з питань геодезії, картографії та кадастру, враховуючи побажання громадян, вперше в приміщенні Добропільської райдержадміністрації будуть проводити земельні торги (аукціон).

Дата проведення торгів – 28 лютого 2017 року

Початок торгів о 12.00

Адреса проведення торгів – м. Добропілля, вул. Московська, 1 (будівля райдержадміністрації, зала засідань)

Прийом заявок та документів з 9.00 до 17.00 до 22 лютого.

Перелік земельних ділянок

сільськогосподарського призначення державної власності на території Золотоколодязької сільської ради Добропільського району за межами населених пунктів, що підлягають продажу на земельних торгах