3 травня 2018 року відбувся запланований виїзд Мобільного консультативного пункту Добропільського районного ЦСССДМ спільно з представником служби у справах дітей Добропільської райдержадміністрації до сімей, що перебувають у складних життєвих обставинах, які проживають на територіях Святогорівської селищної ради, Нововодянської та Ганнівської сільських радах.

Всього були відвідані 8 сімей. В ході роботи сім`ям надавалися рекомендації виховання та догляду за дітьми, проводились профілактичні бесіди щодо приведення житлових приміщень у відповідність до санітарно - гігієнічних норм.

DSC 0264

 

З метою виявлення сімей, які опинились в складних життєвих обставинах, попередження дитячої бездоглядності, насильства, правопорушень, допомоги в подоланні сім'єю складних життєвих обставин та пропаганди здорового способу життя спеціалістами Добропільського районного ЦСССДМ спільно з представниками ювенальної превенції Добропільського відділення Покровського відділу ГУНП в Донецькій області 20 квітня 2018 року на території Добропільського району був проведений вечірній рейд.
В ході рейду були відвідані сім’ї, які опинилися в складних життєвих обставинах на три з яких представниками поліції було складено адміністративні протоколи. Також під час профілактичного заходу у Будинку культури с. Шевченко були розповсюджені буклети та листівки просвітницького змісту та засоби контрацепції.

DSC 0210

Без названия

23 квітня 2018 року спеціалісти Добропільського районного ЦСССДМ здійснили виїзд до сімей, що перебувають у складних життєвих обставинах, які проживають та території Добропільської сільської ради (с. Добропілля, с. Красноподілля, с. Новогришено). Під час виїзду були відвідані 5 сімей. У ході роботи з сім’ями проводились профілактичні бесіди щодо приведення житлових приміщень у відповідність до санітарно – гігієнічних норм та забезпечення необхідними речами для повноцінного розвитку , виховання та проживання дітей. Надавались консультації з питань належного виконання батьківських обов’язків щодо своїх дітей.

DSC 0203

image 0 02 04 5d505ee9ad69da17955456f2ad8140bbd601b1df2ca8eb72b811311116e9a688 V

20 грудня 2017 року спеціалісти Добропільського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з інспектором ВЗНС 19 державної пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС, здійснили профілактичний рейд по території Шахівської громади. Основна мета виїзду, це проведення інспектором ВЗСН профілактично-роз’яснювальну роботу щодо правил пожежної безпеки у опалювальний сезон серед отримувачів послуг ЦСССДМ.
Також, під час виїзду, було проведено перевірку цільового використання допомоги при народженні дитини, відвідані сім’ї які опинились в складних життєвих обставинах. В родинах були проведені бесіди щодо ведення здорового способу життя, надано рекомендації щодо виховання дітей та ведення побуту. Роз’яснено права батьків та обов’язки по відношенню до їх неповнолітніх дітей. Протягом рейду було відвідано 4 родини.
P71220 123029
P71220 125503
 

12 грудня 2017 року спеціалістами Добропільського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді був здійсненний профілактичний рейд в Ганнівську сільську раду. Під час виїзду було проведено перевірку цільового використання допомоги при народженні дитини, відвідані сім’ї які опинились в складних життєвих обставинах. Під час виїзду було відвідано 8 сімей. В родинах були проведені бесіди щодо ведення здорового способу життя, надано рекомендації щодо виховання дітей та ведення побуту. Роз’яснено права батьків та обов’язки по відношенню до їх неповнолітніх дітей.

P71206 094753

P71206 105755