Сьогодні якість продукції та її безпека відіграють все більшу роль у економіці нашої країни в цілому та окремих підприємств зокрема. Саме тому, вже четвертий рік поспіль Асоціація українських виробників «Морозиво і заморожені продукти» проводить добровільне тестування морозива та заморожених напівфабрикатів провідних вітчизняних підприємств-членів Асоціації з метою здійснення контролю якості харчових продуктів. Починаючи з 2016 року і по сьогодні, у лабораторіях «Укрметртестстандарт» і «Київоблстандартметрологія» було досліджено понад 64 зразки морозива та більше 30 зразків заморожених напівфабрикатів.

До Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів надійшли інформаційні повідомлення системи RASFF від 15.11.2019р. №2019.4018 та від 04.12.2019р. №2019.4018 fup 15 стосовно не задекларованого глютену в кокосовому цукрі з Індонезії, що експортувався з Нідерландів (виробник Tradin Organic Agriculture B.V.) до України (імпортер ТОВ «Бюро Він», вул.Мечнікова, 9, м.Київ, 01133).
Головне управління Держпродспоживслужби в Донецькій області попереджає операторів ринку, які використовують у виробництві або здійснюють обіг вищезазначеної продукції, про необхідність вилучити її з обігу та у строк не більше двох робочих днів письмово інформувати про виявлену невідповідність компетентний орган, що передбачено частиною 3 статті 20 Закону України "Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів".
Шановні споживачі ! У разі виявлення вказаного харчового продукту, повідомляйте Головне управління Держпродспоживслужби в Донецькій області за тел.: (0629) 512041 або звертайтесь до територіальних управлінь.

Джерело посилання: Добропільське районне управління Держпродспоживслужби.

Шановні громадяни!

Вітаємо на нашому сайті!

Добропільський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді працює для осіб та сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах та не можуть подолати їх самостійно. Якщо Ви або члени Вашої сім’ї маєте проблеми стосовно відсутності роботи, оформлення документів чи державних допомог, виховання дітей або конфліктних стосунків з членами родини, звертайтесь до нас! Послуги, що надаються центром є державними і здійснюються на безоплатній основі.

З повагою,  в.о. директора

Добропільського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

Пихтєєва Елла Анатоліївна

Контактна інформація: 85004 м. Добропілля, вул. Залізнична, 4; тел. +38(066)1410234

e-mail: 25116382@mail.gov.ua

Графік роботи (прийом громадян)

  • початок роботи – 8.00
  • перерва – з 12.00 до 12.48
  • закінчення роботи – 17.00 (16.00 у передвихідні та передсвяткові дні)