Програмою економічного та соціального розвитку району на 2017 рік передбачалося фінансування із місцевих бюджетів на ЖКГ в розмірі 3,8 млн.грн. Фактично роботи виконані на суму 5,3 млн. грн. (137,7%).
Проведено поточні ремонти водопровідних мереж в Ганнівській, Світлівській, Добропільській, Золотоколодязькій, Нововодянській та Криворізькій сільських радах, та системи каналізації в сел. Світле на загальну суму 877,8 тис.грн.
На утримання зовнішнього освітлення витрачено 395,7 тис.грн. На благоустрій населених пунктів району спрямовано 3,5 млн.грн. Проведено поточний ремонт зовнішнього освітлення по Світлівській сільській та Святогорівській селищній радах, виконано благоустрій та огородження кладовищ в сел. Шевченко, сел. Новий Донбас, с. Ганнівка, по населеним пунктам Золотоколодязької сільської та Святогорівській селищній радах. Встановлено дитячі майданчики в смт. Святогорівка, селах Ганнівка, Красноподілля, Криворіжжя та по 4 селищах Світлівської сільської ради. Обладнана пішохідна доріжка в с. Ганнівка.
З метою реалізації заходів з енергозбереження виконано капітальний ремонт зовнішнього освітлення в с. Вірівка на загальну суму 213,2 тис. грн. Встановлено 16 вуличних світильників на сонячних батареях в населених пунктах Добропільської, Золотоколодязької, Шилівської та Криворізької сільських рад на суму 455,7 тис.грн. Закуплені світильники на сонячних батареях Святогорівською селищною та Світлівською сільською радами. Заборгованість населення за надані послуги з водозабезпечення, вивезення ТПВ станом на 01.01.2018 становила 134,32 тис.грн.
На території Світлівської, Ганнівської сільських та Святогорівської селищної рад проведено заходи з озеленення та благоустрою населених пунктів на суму 908,5 тис.грн. за рахунок коштів місцевих фондів охорони навколишнього природного середовища. Реалізовано проект «Реконструкція очисних споруд потужністю 50 куб.м/добу в с. Добропілля» на загальну суму 4,9 млн.грн. (за рахунок коштів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища та співфінансування з місцевого фонду ОНПС).
Для забезпечення вивезення ТПВ було придбано вантажний сміттєвоз на суму 2,3 млн.грн. (кошти обласного фонду ОНПС). За рахунок коштів бюджету Добропільської сільської ради придбано 29 контейнерів на суму 79,8 тис.грн

Централізованим водопостачанням користується 21 населений  пункт: 6 отримує воду від Красноармійського РВУ КП «Компанія «Вода Донбасу», 5 – Добропільського ВУВКГ КП «Компанія «Вода Донбасу», 14 – із артезіанських свердловин, в 28 воно відсутнє. Поточний ремонт та відновлення робочого стану водопровідної мережі проводився в Світлівській,  Добропільській та Криворізькій сільських радах (поточний ремонт водопровідної мережі), на суму  63,0 тис.грн., або 20,5%.

На території Добропільського району вивозом сміття займаються сільські,  селищна ради та КП «Агрокомсервіс». Тарифи на  послуги  з вивезення твердих побутових відходів погоджені на сесії Добропільської районної ради, яка відбулася 8 жовтня 2014 року. Відводу землі для збору твердих побутових відходів немає. Планові обсяги накопичення ТПВ – 18,9 тис.м3. Звалки розташовані по  сільським та селищній радам.

                                                                                              Торгівля

Населенню Добропільського району (15,5 тис. чол.) надають торгівельні послуги 25 підприємств усіх форм власності, в тому числі: 6 споживчих товариств Добропільської райспоживспілки; малі  приватні підприємства та суб’єкти підприємницької діяльності (фізичні особи). Протягом  2017 року торгівельне обслуговування здійснювали 53 підприємств роздрібної торгівлі, з них 52 продовольчих, непродовольчих та змішаних магазинів з торгівельною площею 3577 кв. м. та 1 об’єкт дрібно-роздрібної мережі, 17 підприємств ресторанного господарства на 765 посадкових місць. Обсяг товарообігу по підприємствам торгівлі всіх форм власності за 2017 року складає 16,7 млн. грн., або 128,4% до показника 2016 року. Роздрібний товарообіг на душу населення 1074,2 грн., що становить 131,8% до показника 2016 року. 

                                                                                                Послуги

 Підприємствам, установам надаються платні послуги таких видів:

      -  посередницькі послуги під час купівлі, продажу, здавання в оренду та оцінювання нерухомості виробничо-технічного призначення;

     -   проведення розслідувань та забезпечення безпеки;

  • технічні випробування та дослідження;
  • інші послуги.

Обсяг реалізованих платних послуг за 2017 рік склав 1340,3 тис. грн., що складає 32,7% виконання програми на 2017 рік. Обсяг реалізованих платних послуг населенню склав  220,0 тис. грн., 102,3 % виконання програми на 2017 рік.

Сільському населенню надаються побутові послуги: 

     -     послуги перукарень;

     -     ремонт транспортних засобів;

     -     послуги з перевезення вантажів;

  • послуги, пов’язані з сільським та лісовим господарством;

     -      ритуальні послуги

Станом на 01.01.2018 у районі зареєстровано 561 суб’єкт малого підприємництва, з них 314 фізичних осіб-підприємців. Збільшення частки малого підприємництва в обсягах реалізації – головний стратегічний пріоритет, який покладений в основу розвитку підприємництва району. Надходження доходів від діяльності суб’єктів малого підприємництва до місцевих бюджетів – 14,4 млн.грн. (на 8,3% більше показника 2016 року).
Питома вага надходжень від діяльності суб’єктів малого підприємництва у дохідній частині місцевих бюджетів складає 26,1%. В обласній програмі «Український донецький куркуль» приймали участь 13 підприємців від району. Переможцями визнано трьох підприємців: Матвієнко Г.В. «Виробництво засобів реабілітації та медичних одноразових бахіл» с.Вірівка, Столяренко О.Є. ФГ «Марія 2014» «Створення нових робочих місць шляхом розширення діяльності ФГ «Марія 2014» с.Завидо-Кудашеве, Чернікова В.В. «Міні-пекарня «Ванільне небо» с-ще Новий Донбас, які в подальшому створять 12 робочих місць, завдяки чому збільшаться надходження до місцевих бюджетів. Загальна сума фінансової підтримки 1458,8 тис. грн. (729,4 тис. грн. - кошти обласного бюджету, 729,4 тис. грн. - кошти районного бюджету).

e2
Донецькою обласною військово-цивільною адміністрацією оголошено проведення чергового конкурсного відбору проектів в рамках Програми «Український донецький куркуль».
Для участі в проекті Вам необхідно:

Вчора, 16 січня 2019 року, у Криворізькій, Нововодянській та Шилівській сільських радах були проведені громадські обговорення, на яких були затверджені перспективні плани розвитку територій сільських рад на 2019-2021 роки.

16 січня  у Криворізькій, Нововодянській та Шилівській сільських радах були проведені громадські обговорення, на яких були затверджені перспективні плани розвитку територій сільських рад на 2019-2021 роки.

кр1

кр2