ЖКГ

Програмою економічного та соціального розвитку району на 2017 рік передбачалося фінансування із місцевих бюджетів на ЖКГ в розмірі 3,8 млн.грн. Фактично роботи виконані на суму 5,3 млн. грн. (137,7%).
Проведено поточні ремонти водопровідних мереж в Ганнівській, Світлівській, Добропільській, Золотоколодязькій, Нововодянській та Криворізькій сільських радах, та системи каналізації в сел. Світле на загальну суму 877,8 тис.грн.
На утримання зовнішнього освітлення витрачено 395,7 тис.грн. На благоустрій населених пунктів району спрямовано 3,5 млн.грн. Проведено поточний ремонт зовнішнього освітлення по Світлівській сільській та Святогорівській селищній радах, виконано благоустрій та огородження кладовищ в сел. Шевченко, сел. Новий Донбас, с. Ганнівка, по населеним пунктам Золотоколодязької сільської та Святогорівській селищній радах. Встановлено дитячі майданчики в смт. Святогорівка, селах Ганнівка, Красноподілля, Криворіжжя та по 4 селищах Світлівської сільської ради. Обладнана пішохідна доріжка в с. Ганнівка.
З метою реалізації заходів з енергозбереження виконано капітальний ремонт зовнішнього освітлення в с. Вірівка на загальну суму 213,2 тис. грн. Встановлено 16 вуличних світильників на сонячних батареях в населених пунктах Добропільської, Золотоколодязької, Шилівської та Криворізької сільських рад на суму 455,7 тис.грн. Закуплені світильники на сонячних батареях Святогорівською селищною та Світлівською сільською радами. Заборгованість населення за надані послуги з водозабезпечення, вивезення ТПВ станом на 01.01.2018 становила 134,32 тис.грн.
На території Світлівської, Ганнівської сільських та Святогорівської селищної рад проведено заходи з озеленення та благоустрою населених пунктів на суму 908,5 тис.грн. за рахунок коштів місцевих фондів охорони навколишнього природного середовища. Реалізовано проект «Реконструкція очисних споруд потужністю 50 куб.м/добу в с. Добропілля» на загальну суму 4,9 млн.грн. (за рахунок коштів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища та співфінансування з місцевого фонду ОНПС).
Для забезпечення вивезення ТПВ було придбано вантажний сміттєвоз на суму 2,3 млн.грн. (кошти обласного фонду ОНПС). За рахунок коштів бюджету Добропільської сільської ради придбано 29 контейнерів на суму 79,8 тис.грн

Централізованим водопостачанням користується 21 населений  пункт: 6 отримує воду від Красноармійського РВУ КП «Компанія «Вода Донбасу», 5 – Добропільського ВУВКГ КП «Компанія «Вода Донбасу», 14 – із артезіанських свердловин, в 28 воно відсутнє. Поточний ремонт та відновлення робочого стану водопровідної мережі проводився в Світлівській,  Добропільській та Криворізькій сільських радах (поточний ремонт водопровідної мережі), на суму  63,0 тис.грн., або 20,5%.

На території Добропільського району вивозом сміття займаються сільські,  селищна ради та КП «Агрокомсервіс». Тарифи на  послуги  з вивезення твердих побутових відходів погоджені на сесії Добропільської районної ради, яка відбулася 8 жовтня 2014 року. Відводу землі для збору твердих побутових відходів немає. Планові обсяги накопичення ТПВ – 18,9 тис.м3. Звалки розташовані по  сільським та селищній радам.