Шановні підприємці, керівники малих і середніх підприємств!
В рамках реалізації заходів Регіональної програми розвитку малого і середнього підприємництва в Донецької області на 2019-2020 роки. Облдержадміністрація спільно з Донецькою торгово-промисловою палатою та Державною організацією оголошує про проведення Дванадцятого регіонального конкурсу «Підприємець року Донецької області-2020» (далі – Конкурс), який спрямований на визначення кращих суб’єктів малого і середнього підприємництва.

Донецька облдержадміністрація повідомляє, що 20-21 лютого 2020 року у м.Сенец (Словаччина) відбудеться Українсько – Словацький бізнес- форум, організаторами якого є ГС «Міжнародний центр сприяння підприємництву» спільно з Посольством України в Словацькій Республіці та компанією «Нова Інтернаціональна Корпорація».

Міжнародна організація з міграції (МОМ), Агентство ООН з питань міграції, за фінансової підтримки від Уряду Японії розпочинає набір учасників у новий проєкт «Гуманітарна та соціально-економічна підтримка ВПО та постраждалого населення на сході України», спрямований на соціально-економічний розвиток Донецької та Луганської областей (тут і далі йдеться про території, контрольовані Урядом України), зокрема районів уздовж лінії розмежування на сході України.

Програма ООН із відновлення та розбудови миру за підтримки Європейського Союзу оголошує конкурс малих бізнес-грантів.

Програма ООН із відновлення та розбудови миру за підтримки Європейського Союзу оголошує конкурс малих бізнес-грантів на започаткування, відновлення чи розширення мікро-, малих та середніх підприємств на підконтрольних Уряду України територіях Донецької та Луганської областей, та в окремих територіях і містах Запорізької області.

Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (КЕУ), яка реалізується компанією «Кімонікс Інтернешнл Інк.», приймає грантові заявки від українських малих та середніх підприємств (МСП), якими керують і володіють жінки, що бажають розширити свій діючий бізнес.

Мікропроекти –це заходи/проекти з коротким терміном реалізації (проект повинен бути реалізований до15.10.2020), спрямовані на поліпшення базових потреб бідних і вразливих верств населення та на забезпечення довгострокового ефекту від проекту.

Детальніше: за посиланням

Франко-Українська Торгово-Промислова Палата (CCIFU) оголосила другий випуск премії Бізнес-Леді «Створено жінками».

Ця премія була створена минулого року для нагородження підприємиць, котрі нещодавно заснували свій бізнес в Україні. Конкурс відкритий для всіх жінок – без будь-якого вікового обмеження та незалежно від сфери діяльності компанії. Премія покликана підтримати жіноче підприємництво. До участі допускаються підприємиці віком від 18 років станом на 17 березня 2020 року, що заснували власну справу. Документи просять надсилати на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 7 лютого 2020року.

Для участі заповніть, будь ласка, реєстраційний формуляр . Церемонія нагородження відбудеться в Києві 18 березня. Переможниця отримає 100 000 гривень, п’ятиденну подорож до Парижа для знайомства з головними офісами компаній-партнерів заходу, моніторинг проєкту нашими компаніями-партнерами та безкоштовне членство в CCIFU протягом року. Для детальної інформації звертайтесь за адресою woman(@)ccifu.com.ua за номером телефону 044 235 36 64 або м.Добропілля, вул. Московська, буд. 1, каб. №17 за тел. 2-81-60.