Норвежська рада у справах біженців (NRC) розпочинає проект з розвитку потенціалу сільських організацій в Бахмутському, Костянтинівькому, Олександрівському, Слов’янському, Покровському, Лиманському та Добропільському районах.

За інформацією від Посольства Алжирської Народної Демократичної Республіки в Україні, у період з 8 по 13 травня поточного року у м. Алжир заплановано проведення 51-ї Міжнародної виставки “FIА-2018”. Зазначена подія - одна з ключових і наймасштабніших серед виставкових заходів у Алжирській Народній Демократичній Республіці. Очікується участь підприємств та компаній з понад 40 країн світу. Захід буде широко висвітлюватися у місцевих та іноземних ЗМІ.

Участь вітчизняних підприємств у виставці надала б гарну можливість представити потенціал української економіки та ознайомитись з пропозиціями підприємств інших держав. Більш детальну інформацію щодо виставки можна отримати за інтернет адресою: www.safex.dz Запрошуємо підприємства до участі у 51-й Міжнародній алжирській виставці “FIА-2018”.

Картинка

Про проведення  конкурсного відбору проектів суб’єктів малого і середнього підприємництва, по яких за рахунок коштів обласного бюджету буде надаватись фінансова підтримка на відтворення та розвиток виробничої інфраструктури суб’єктів господарювання  

Про проведення конкурсного відбору проектів суб’єктів малого і середнього підприємництва, за якими буде надаватись фінансова підтримка за рахунок коштів обласного бюджету на часткову компенсацію лізингових платежів

Донецька обласна державна адміністрація оголошує конкурсний відбір проектів суб’єктів малого і середнього підприємництва, за якими буде надаватись фінансова підтримка на реалізацію проектів суб’єктів малого і середнього підприємництва через механізм часткової компенсації лізингових платежів (відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 03.04.2018 № 439/5-18 «Про порядок використання коштів, передбачених в обласному бюджеті на здійснення фінансової підтримки проектів суб’єктів малого і середнього підприємництва через механізм часткової компенсації лізингових платежів», зареєстрованого в Головному територіальному управлінні юстиції у Донецькій області 05 квітня 2018 року за № 99/2541).