Міжнародна організація з міграції (МОМ), Агентство ООН з питань міграції, за фінансової підтримки від Уряду Японії розпочинає набір учасників у новий проєкт «Гуманітарна та соціально-економічна підтримка ВПО та постраждалого населення на сході України», спрямований на соціально-економічний розвиток Донецької та Луганської областей (тут і далі йдеться про території, контрольовані Урядом України), зокрема районів уздовж лінії розмежування на сході України.

Програма ООН із відновлення та розбудови миру за підтримки Європейського Союзу оголошує конкурс малих бізнес-грантів.

Програма ООН із відновлення та розбудови миру за підтримки Європейського Союзу оголошує конкурс малих бізнес-грантів на започаткування, відновлення чи розширення мікро-, малих та середніх підприємств на підконтрольних Уряду України територіях Донецької та Луганської областей, та в окремих територіях і містах Запорізької області.

Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (КЕУ), яка реалізується компанією «Кімонікс Інтернешнл Інк.», приймає грантові заявки від українських малих та середніх підприємств (МСП), якими керують і володіють жінки, що бажають розширити свій діючий бізнес.

Мікропроекти –це заходи/проекти з коротким терміном реалізації (проект повинен бути реалізований до15.10.2020), спрямовані на поліпшення базових потреб бідних і вразливих верств населення та на забезпечення довгострокового ефекту від проекту.

Детальніше: за посиланням

Франко-Українська Торгово-Промислова Палата (CCIFU) оголосила другий випуск премії Бізнес-Леді «Створено жінками».

Ця премія була створена минулого року для нагородження підприємиць, котрі нещодавно заснували свій бізнес в Україні. Конкурс відкритий для всіх жінок – без будь-якого вікового обмеження та незалежно від сфери діяльності компанії. Премія покликана підтримати жіноче підприємництво. До участі допускаються підприємиці віком від 18 років станом на 17 березня 2020 року, що заснували власну справу. Документи просять надсилати на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 7 лютого 2020року.

Для участі заповніть, будь ласка, реєстраційний формуляр . Церемонія нагородження відбудеться в Києві 18 березня. Переможниця отримає 100 000 гривень, п’ятиденну подорож до Парижа для знайомства з головними офісами компаній-партнерів заходу, моніторинг проєкту нашими компаніями-партнерами та безкоштовне членство в CCIFU протягом року. Для детальної інформації звертайтесь за адресою woman(@)ccifu.com.ua за номером телефону 044 235 36 64 або м.Добропілля, вул. Московська, буд. 1, каб. №17 за тел. 2-81-60.

У відборі беруть участь подані в установленому законодавством порядку заявниками інвестиційні програми і проекти та відповідають одному з наступних тематичних напрямів:
1. відповідають пріоритетам, визначеним у Державній стратегії регіонального розвитку, регіональній стратегії розвитку Донецької області на період до 2027 року (далі – Стратегія) та Плану заходів з її реалізації на 2021-2023 роки (далі – План заходів);
2. впроваджуються, як проекти співробітництва територіальних громад;
3. підтримують добровільно об’єднані територіальні громади.

Якщо проект подається до тематичного напряму 1, він повинен прямо відповідати одному з наступних технічних завдань Плану заходів (http://dfrr.minregion.gov.ua/region-news?NID=2151):

1.2. Модернізація закладів професійної (професійно-технічної) освіти Донецької області.
1.7. Розвиток кадрового та наукового потенціалу регіону шляхом підтримки закладів вищої освіти.
1.15. Будівництво інженерної інфраструктури на ділянках індустріальних парків.
1.20. Створення селекційно-насінницького центру Донецького регіону.
2.1. Забезпечення доступності дошкільної освіти.
2.2. Покращення умов навчання для учнів опорних закладів області та їх філіях.
2.4. Створення ресурсних кімнат для опорних шкіл.
2.19. Гостинна індустрія Донеччини.
2.21. Забезпечення повноцінної діяльності Донецького вищого училища олімпійського резерву ім. С. Бубки.
2.23. Розбудова сучасної спортивної інфраструктури області для підготовки спортсменів.
3.15. Розвиток мережі центрів надання адміністративних послуг Донецької області.
3.16. Гідроізоляція русла каналу «Сіверський Донець-Донбас» (І черга).
3.17. Капітальний ремонт та реконструкція Другого Донецького водоводу (І черга).
3.18. Оптимізація систем водопостачання та водовідведення міст та районів Донецької області.
3.25. Забезпечення просторового планування, містобудівної та інвестиційної діяльності в об’єднаних територіальних громадах.
4.3. Реконструкція очисних споруд у населених пунктах області.
4.5. Оздоровлення водних об’єктів.
4.7. Забезпечення умов для відтворення лісових насаджень області шляхом створення регіонального лісового насіннєво-селекційного центра.
4.8. Збереження та відтворення лісів, біологічного та ландшафтного різноманіття.
4.11. Будівництво сміттєсортувальних станцій на території області.
4.18. Реконструкція та модернізація теплопостачання міст та районів Донецької області.
Технічні завдання додатково розміщені на сайті http://dfrr.minregion.gov.ua.
Для участі у конкурсному відборі заявники мають подати документи, визначені Порядком підготовки, оцінки та відбору інвестиційних програм (проектів), що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, затвердженого наказом Мінрегіону України від 24.04.2015 № 80 (у редакції наказу Міністерства розвитку громад та територій України від 08 жовтня 2019 року № 234) (http://search.ligazakon.ua/l_doc2.nsf/link1/RE34214.html).
Звертаємо увагу заявників, що:
1. замовники будівництва повинні забезпечити під час розроблення проектної документації для реалізації інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що пов’язані з будівництвом (нове будівництво, реконструкція, реставрація, капітальний ремонт), а також під час закупівлі транспортних засобів загального користування, шкільних автобусів обов’язкове врахування потреб осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення;
2. проектно-кошторисна документація на проекти будівництва приймається до розгляду з експертним звітом, затвердженим не пізніше 2019 року, та враховуючи вимоги пункту 15.5 Порядку розроблення проектної документації на будівництво об'єктів, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 16.05.2011 № 45 (у редакції наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 23 березня 2012 року № 122);
3. інвестиційні програми і проекти, що передбачають здійснення заходів з енергозбереження будинків і споруд, повинні бути розроблені відповідно до державних будівельних норм та стандартів та забезпечувати комплексний підхід та максимальну енергоефективність від їх реалізації;
4. до оцінювання не будуть допускатись проекти, заявники яких не надали (розділ «Додатки» на платформі) на розгляд регіональної комісії необхідних документів, та не розмістили проект на сторінці офіційного веб-сайту Мінрегіону у встановлений регіональною комісією строк, не заповнили всі розділи висвітленого проекту.
Основними умовами конкурсного відбору регіональною комісією інвестиційних програм і проектів є їх відповідність таким критеріям:
1) для інвестиційних програм і проектів, які передбачають будівництво, - наявність затвердженої в установленому законодавством порядку проектної документації. Якщо на час подання проекту проектну документацію не затверджено, документи подаються протягом п’яти робочих днів після її затвердження;
2) календарний план реалізації становить від одного до трьох років;
3) співфінансування з місцевих бюджетів на рівні не менше 10 відсотків;
4) спроможність суб’єктів, на фінансування об’єктів яких залучаються бюджетні кошти, забезпечувати подальше власне фінансування або їх утримання за рахунок коштів місцевих бюджетів;
5) загальна кошторисна вартість проектів будівництва (нове будівництво, реконструкція, реставрація, капітальний ремонт) понад 5000 тис. грн, а для інших проектів - понад 1000 тис. гривень.
Документи подаються за підписом заявника в паперовому вигляді (2 примірника) за формою та переліком, встановленими Мінрегіоном України з обов’язковим розміщенням на веб-порталі http://dfrr.minregion.gov.ua/.

Прийом інвестиційних проектів здійснюється з 15 січня 2020 року до 25 лютого 2020 року (включно), щоденно крім суботи (неділі) з 9:00 до 17:00 за адресою: 84313, м. Краматорськ, вул. Богдана Хмельницького, 6, 4 поверх, кімната 5. (Департамент економіки облдержадміністрації). Телефон для довідок: (06264) 3-71-88– Аксенченко Вікторія Миколаївна E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (КЕУ), яка реалізується компанією «Кімонікс Інтернешнл Інк.», приймає грантові заявки від українських малих та середніх підприємств (МСП), якими керують і володіють жінки, що бажають розширити свій діючий бізнес.