Безкоштовний супровід підприємства від Business Community School!!!

Малий і середній бізнес – це соціально-економічний фундамент, на якому ґрунтується успішна держава, адже він багато в чому визначає економічне зростання країни та створює робочі місця.

Від розвитку цього сектору залежить стабільність і добробут, проте досить часто підприємцям не вистачає не лише фінансових ресурсів, але й знань, умінь та навичок, що допомогли б їм ефективно розвивати бізнес. Грантова програма Business Community School пропонує річний супровід зростання бізнесу підприємця: допомогу у формуванні чіткої бізнес-моделі, збуті товарів та послуг, консультації з ведення бізнесу. Щоб отримати доступ до цієї програми, необхідно заповнити анкету «Індекс Малого Бізнесу України».

В анкеті 26 запитань, які допоможуть фахівцям підібрати найкращу програму розвитку для конкретного бізнесу. Проект реалізовують Business Community School та Ресурсним Центром Бізнесу в рамках Програми "Індекс МСБ України 2018". За більш детальнішою інформацією звертатися до відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації за адресою: м. Добропілля, вул. Московська, буд. 1, каб. №17 або за тел. (06277) 2-81-60.