Безповоротня фінансова підтримка домогосподарств Добропільського району на початок та відновлення джерела прибутку

Подавати заявки можуть домогосподарства, які належать до однієї із зазначених категорій: Багатодітні сім’ї (з дітьми молодше 18-ти років); Домогосподарства з особами з інвалідністю (І та ІІ групи) Одинокі годувальники (з дітьми до 18 років) Домогосподарства/особи, які опікують людей похилого віку (від 65 років)

Для того, щоб отримати фінансову допомогу, необхідно описати, яким чином вона дозволить започаткувати або відновити джерела прибутку (або започаткувати підприємницьку діяльність). Безповоротна фінансова допомога у розмірі до 25000грн. надається шляхом грошового переказу (УКРПОШТА). Програма фінансової допомоги реалізується Товариством Червоного Хреста України в рамках проекту «Підтримка домогосподарств»

Подавати заявки можуть домогосподарства, які належать до однієї із зазначених категорій:

Багатодітні сім’ї (з дітьми молодше 18-ти років);

Домогосподарства з особами з інвалідністю (І та ІІ групи)

Одинокі годувальники (з дітьми до 18 років)

Домогосподарства/особи, які опікують людей похилого віку (від 65 років)

Для того, щоб отримати фінансову допомогу, необхідно описати, яким чином вона дозволить започаткувати або відновити джерела прибутку (або започаткувати підприємницьку діяльність).

Безповоротна фінансова допомога у розмірі  до 25000грн. надається шляхом грошового переказу (УКРПОШТА).

Програма фінансової допомоги реалізується Товариством Червоного Хреста України в рамках проекту «Підтримка домогосподарств»

За більш детальнішою інформацією звертатися до відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації за адресою: м. Добропілля, вул. Московська,буд. 1, каб. №17 або за тел. (06277) 2-81-60.