Конкурс грантів від Програма ООН із відновлення та розбудови миру за підтримки ЄС

Програма ООН із відновлення та розбудови миру за підтримки Європейського Союзу оголошує конкурс малих бізнес-грантів.

Програма ООН із відновлення та розбудови миру за підтримки Європейського Союзу оголошує конкурс малих бізнес-грантів на започаткування, відновлення чи розширення мікро-, малих та середніх підприємств на підконтрольних Уряду України територіях Донецької та Луганської областей, та в окремих територіях і містах Запорізької області.

Метою Програми є відновлення або посилення ділової активності, зниження напруги на ринку праці та забезпечення розвитку секторів економіки, які є критично важливими для подальшого економічного розвитку регіону.
Загальна сума грантового пулу, який розподіляється протягом 2019-2020 років, складає 2,48 млн. євро.
Грантова Програма для підтримки мікро-, малого та середнього бізнесу впроваджується на сході України з 2015 року. В межах програми у 2015-2020 роках було підтримано 932 бізнес-проєкта та створено понад 2,5 тис. робочих місць.
Програма ООН із відновлення та розбудови миру запрошує місцевих жителів та внутрішньо переміщених осіб, які проживають на визначених Програмою територіях, взяти участь у конкурсі на здобуття грантової підтримки на започаткування, відновлення чи розширення мікро-, малих та середніх підприємств.
Максимальна сума одного гранту складає 6500 євро в гривневому еквіваленті. Завершення прийому заявок 03 травня 2020 року.


Детальна інформація щодо участі в конкурсі в додатку.