КОНКУРС МАЛИХ ГРАНТІВ ДЛЯ ОСІБ, ПОСТРАЖДАЛИХ ВІД КОНФЛІКТУ

Проект “Економічні можливості постраждалим від конфлікту”, що виконується Міжнародним благодійним фондом “Український жіночий фонд” (УЖФ) за підтримки USAID, проводить конкурс малих грантів для підтримки створення/перенесення/ведення бізнесу для осіб, постраждалих від конфлікту.

Кінцевий термін подачі заявок: 9 березня 2018 року.
Завданням конкурсу є визначення та підтримка потенційно успішних ідей зі створення/перенесення/ведення бізнесу, які сприятимуть самозайнятості осіб, які постраждали від конфлікту: внутрішньо переміщеним особам (ВПО), демобілізованим військовослужбовцям (учасникам АТО) та членам їх сімей, людям з інвалідністю та іншим особам у кризових ситуаціях.
Для переможців конкурсу передбачається надання гранту у вигляді обладнання або інших активів, відповідно до заявки, а також експертна підтримка протягом 3 місяців.
Розмір міжнародної технічної допомоги для одного учасника конкурсу становить до 38 000 грн.
Загальний бюджет конкурсу складає 532 000 грн. для 7 областей.
Грант може бути використано на:
• купівлю нового обладнання, інструментів, меблів або інших активів, що необхідні для створення/перенесення бізнесу, і які наявні на українському ринку (наявність грантер підтверджує документально);
• купівлю та доставку будівельних, оздоблювальних матеріалів, що необхідні для створення/перенесення бізнесу;
• встановлення обладнання, інструментів, меблів або інших активів;
• проведення ремонтних, оздоблювальних робіт з використанням будівельних, оздоблювальних матеріалів, придбаних коштом Проекту;
• вартість будівельних, оздоблювальних матеріалів та проведення ремонтних, оздоблювальних робіт не може перевищувати 50% від суми гранту.
Офіційна реєстрація та ведення підприємницької діяльності у відповідності до законодавства України є обов’язковими для отримання цільової міжнародної технічної допомоги.
За більш детальнішою інформацією звертатися до відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації за адресою: м. Добропілля, вул. Московська, буд. 1, каб. №17 або за тел. (06277) 2-81-60.