ОГОЛОШЕНО ПЕРШИЙ У 2018 РОЦІ КОНКУРСНИЙ ВІДБІР НА НАДАННЯ ФІНАНСОВОЇ ПІДТРИМКИ ПІДПРИЄМЦЯМ НА РЕАЛІЗАЦІЮ ПРОЕКТІВ

Донецька обласна державна адміністрація оголошує конкурсний відбір проектів суб’єктів малого підприємництва, за якими буде надаватись безповоротна фінансова підтримка на реалізацію проектів.

(Відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 05.05.2017 № 466 «Про порядок використання коштів обласного бюджету, передбачених на надання фінансової підтримки суб’єктам малого підприємництва на реалізацію проектів», зареєстрованого в Головному територіальному управлінні юстиції у Донецькій області 05 травня 2017 року за № 78/2285 (зі змінами).
Проекти мають відповідати пріоритетним напрямам соціально-економічного розвитку регіону:
– надання послуг у галузі житлово-комунального господарства;
– надання медичних послуг населенню;
– машинобудування, виробництво машин, устаткування, готових металевих виробів;
– виробництво та переробка сільськогосподарської продукції (у тому числі створення міні-виробництв з переробки сільськогосподарської продукції);
– вироблення швейних виробів та взуття (легка промисловість);
– виробництво будівельних матеріалів;
-виробництво електричного, електронного та оптичного устаткування, приладобудування;
– впровадження екологічних та енергозберігаючих технологій, виробництво продукції для енергозбереження;
– освоєння та розроблення високотехнологічних виробів, впровадження інноваційних технологій, нових програмних продуктів;
– модернізація, оновлення та придбання основних фондів.
Заявки на участь у конкурсному відборі та відповідні документи у паперовій формі подаються особисто суб’єктом підприємництва до 13 березня 2018 року (включно) до департаменту економіки облдержадміністрації за адресою: м. Краматорськ, вул. Б. Хмельницького, 6, каб. 412.
Проведення конкурсного відбору заплановано на 28 березня 2018 року.
За більш детальнішою інформацією звертатися до відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації за адресою: м. Добропілля, вул. Московська, буд. 1, каб. №17 або за тел. 2-81-60.