Тренінги з розвитку сільських організацій

Норвежська рада у справах біженців (NRC) розпочинає проект з розвитку потенціалу сільських організацій в Бахмутському, Костянтинівькому, Олександрівському, Слов’янському, Покровському, Лиманському та Добропільському районах.

До участі в тренінгах запрошуються сільськогосподарські кооперативи, асоціації та незареєстровані ініціативні групи з метою покращення взаємодії в організаціях, збільшення об’ємів виробництва та підвищення якості товарів та послуг, допомоги в розробці стратегії розвитку організації.
Заявку для участі в тренінгу можуть подавати організації та об’єднання, які здійснюють свою діяльність в сільській місцевості за такими напрямками:
- сільськогосподарське виробництво;
- виготовлення виробів ручної роботи;сільський туризм;
- інші аналогічні сфери діяльності.

норв

В рамках проекту буде надано можливість відвідати організації в сусідніх областях, які вже досягли успіхів в створенні кооперативів. Організації, які пройдуть повний курс тренінгів, отримають можливість взяти участь в конкурсі грошових грантів. Вказаний проект реалізовується за фінансової підтримки Шведського агентства міжнародного розвитку та співробітництва. Для участі в проекті потрібно заповнити заявку за адресою: https://ee.humanitarianresponse.info/x/#s2ugEmUG
Детальну інформацію можна отримати за телефоном «гарячої лінії» NRC: 0800302007.

Заявки для участі приймаються до 9 липня 2018 року (включно).