Увага! Реалізація національного проєкту з розвитку підприємництва Дія.Бізнес

Департамент економіки облдержадміністрації повідомляє, що Міністерством цифрової трансформації України реалізується національний проект з розвитку підприємництва Дія.Бізнес, який має онлайн- і офлайн-складові.

‼️Онлайн-складова — це Національна онлайн-платформа для підприємців Дія.Бізнес (https://business.diia.gov.ua), яка була запущена 28.02.2020 року.
На зазначеному веб-сайті розміщено вже більше 730 корисних матеріалів для підприємців, які включать:
✅ 219 сервісів та можливостей;
✅ 121 кейси та новини;
✅ 248 статей у довіднику;
✅91 бізнес-ідея для підприємців;
✅ 52 безкоштовних цифрових продуктів.
Офлайн-складова передбачає відкриття в різних регіонах України центрів підтримки підприємців.
На сьогодні, Мінцифра за підтримки Програми “U-LEAD з Європою”* оцифрує усі об’єкти інфраструктури підтримки підприємництва та бізнес-об’єднання в Україні та розробить інтерактивну мапу для потенційних та діючих підприємців з сіл, міст (в тому числі об’єднаних територіальних громад) та регіонів на веб-сайті Дія.Бізнес.
📌Головна мета проекту: консолідувати на одному веб-сайті Дія.Бізнес всю інформацію про існуючі об’єкти інфраструктури підтримки підприємництва, які можуть надати підтримку потенційним та діючим підприємцям на локальному рівні.
Мінцифри розпочала збір інформації про такі об’єкти для наповнення інтерактивної мапи.
Для пришвидшення збору інформації та залучення більшої кількості зацікавлених організацій, пропонуємо долучитися та заповнити анкету організаціям, що підтримують бізнес та бізнес-об’єднань
✒️за посиланням: https://forms.gle/kVnPE2XA4yXnLAcY7.
Після заповнення зазначеного опитувальника, Мінцифра розгляне анкети і включить такі організації у разі відповідності на інтерактивну мапу. Дедлайн 20.06.2020