Проведиться моніторинг стану розвитку та визначення щодо сильних/ слабких сторін малого і середнього підприємництва регіону та потреб у підтримці, відділ з питань розвитку інфраструктури райдержадміністрації повідомляє про проведення опитування бізнес – кіл району.

Шановні підприємці, керівники малих і середніх підприємств!
В рамках реалізації заходів Регіональної програми розвитку малого і середнього підприємництва в Донецької області на 2019-2020 роки. Облдержадміністрація спільно з Донецькою торгово-промисловою палатою та Державною організацією оголошує про проведення Дванадцятого регіонального конкурсу «Підприємець року Донецької області-2020» (далі – Конкурс), який спрямований на визначення кращих суб’єктів малого і середнього підприємництва.

Донецька облдержадміністрація повідомляє, що 20-21 лютого 2020 року у м.Сенец (Словаччина) відбудеться Українсько – Словацький бізнес- форум, організаторами якого є ГС «Міжнародний центр сприяння підприємництву» спільно з Посольством України в Словацькій Республіці та компанією «Нова Інтернаціональна Корпорація».

Міжнародна організація з міграції (МОМ), Агентство ООН з питань міграції, за фінансової підтримки від Уряду Японії розпочинає набір учасників у новий проєкт «Гуманітарна та соціально-економічна підтримка ВПО та постраждалого населення на сході України», спрямований на соціально-економічний розвиток Донецької та Луганської областей (тут і далі йдеться про території, контрольовані Урядом України), зокрема районів уздовж лінії розмежування на сході України.

Програма ООН із відновлення та розбудови миру за підтримки Європейського Союзу оголошує конкурс малих бізнес-грантів.

Програма ООН із відновлення та розбудови миру за підтримки Європейського Союзу оголошує конкурс малих бізнес-грантів на започаткування, відновлення чи розширення мікро-, малих та середніх підприємств на підконтрольних Уряду України територіях Донецької та Луганської областей, та в окремих територіях і містах Запорізької області.

Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (КЕУ), яка реалізується компанією «Кімонікс Інтернешнл Інк.», приймає грантові заявки від українських малих та середніх підприємств (МСП), якими керують і володіють жінки, що бажають розширити свій діючий бізнес.

Мікропроекти –це заходи/проекти з коротким терміном реалізації (проект повинен бути реалізований до15.10.2020), спрямовані на поліпшення базових потреб бідних і вразливих верств населення та на забезпечення довгострокового ефекту від проекту.

Детальніше: за посиланням