Повідомлення

Райдержадміністрація інформує громадськість, що головою Добропільської райдержадміністрації прийнято розпорядження «Про розробку детального плану території для розширення полігону твердих побутових відходів на території Світлівської сільської ради за межами населених пунктів» від 13 лютого 2020 року за № 56.

17 лютого 2020 року голова райдержадміністрації Олександр Баранник провів апаратну нараду з начальниками структурних підрозділів райдержадміністрації, керівниками територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, установ району.

15 лютого 2020 року пройшла зустріч воїнів-інтернаціоналістів Добропільського району з нагоди відзначення 31–ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан та Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, на якому були присутні заступник голови Добропільської райдержадміністрації Наталя Перекотій, керівник апарату райдержадміністрації Ольга Тещинська та представник районної ради Олександр Пітик.

Будь-яка війна - це горе, нещастя, сльози, незагойні душевні рани. Афганська війна – це сумна сторінка нашої історії, у неї безжальні очі, і своя арифметика.

Голова Донецької обласної державної адміністрації, керівник військово-цивільної адміністрації ПАВЛО КИРИЛЕНКО привітав жителів району з 85-ти річним ювілеєм утворення Добропільського району.