22 лютого 2018 року в департаменті охорони здоров’я Донецької облдержадміністрації під головуванням заступника директора департаменту Колесника В.В. відбулася робоча нарада, в якій взяла участь в.о. головного лікаря КЛПЗ «Добропільський районний ЦПМСД» Лінкіна Т.М. На нараді були розглянуті наступні питання:

Уряд затвердив перелік органів державного нагляду (контролю), на які не поширюється дія Закону України «Про тимчасові особливості здійснення заходів державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності». Відповідний перелік затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 18 грудня 2017 р. № 1104 та оприлюднений на сайті Урядового порталу.

Державна фіскальна служба продовжує удосконалювати електронні сервіси для платників податків. Наразі для отримання фізичними особами відомостей з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків можна звернутися до податкової інспекції  безпосередньо або в електронному вигляді.

Для роботи патронатними вихователями шукаємо сім’ї, які готові в своїх домівках доглядати за дітьми, що потребують захисту. Гарантовані: заробітна плата, кошти на виховання дитини, комплексна професійна підтримка.

Службою у справах дітей, на виконання розпорядження голови райдержадміністрації від 13 грудня 2017 року № 427, проведені перевірки стану виконання виконавчими органами місцевих рад делегованих повноважень органів виконавчої влади.

Відділом з питань внутрішньої політики та організаційної роботи апарату райдержадміністрації підготовлено проект Районного плану заходів щодо реалізації у 2018 році Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні на 2016-2020 роки.

КЛПЗ «Добропільський районний центр первинної медико – санітарної допомоги» повідомляє про отримання областю санаторно-курортних путівок до Державного закладу Міністерства охорони здоров’я України «Дитячий спеціалізований (спеціальний) клінічний санаторій «Хаджибей», реабілітаційно-відновлювальний комплекс №2, с. Холодна Балка, для дітей з органічними ураженнями нервової системи та порушеннями психіки