З нагоди 130 – ї річниці від дня народження великого українського письменника, гумориста та класика сатири ХХ століття Остапа Вишні (Губенко Павло Михайлович), за ініціативи архівного відділу райдержадміністрації, центральною районною бібліотекою сьогодні - 15 листопада для державних службовців райдержадміністрації та посадових осіб районної ради проведено літературний етюд «З любов’ю до людей» з оформленням тематичної виставки «Великий життєлюб», присвячених творчості славнозвісного сатирика.

21 листопада 2019 року о 10:00 в адмінбудівлі Світлівської сільської ради (сел. Світле, вул. Перемоги, 28) відбудеться спільний виїзний прийом громадян заступника директора департаменту розвитку базових галузей промисловості Донецької облдержадміністрації ТАРАНЕНКО Тетяни Вікторівни та в.о. голови Добропільської райдержадміністрації ПЕРЕКОТІЙ Наталі Петрівни.

В період опалювального сезону, одна з найбільш частих причин виникнення пожеж в житлових будинках - це несправні системи обігріву, неправильне розміщення та встановлення опалювального обладнання, а також неправильна експлуатація печей. Тому з настанням опалювального сезону співробітники Служби порятунку щодня здійснюють профілактичні заходи в житловому секторі та місцях масового перебування людей. Основна мета таких заходів - нагадати громадянам про необхідність дотримання вимог пожежної безпеки при експлуатації опалювальних приладів.