Традиційно у другу суботу вересня відзначається свято всіх прихильників здорового способу життя, фізкультурників, спортсменів, ветеранів спорту - День фізичної культури і спорту. За всіх часів саме здорові духом і тілом люди складали опору суспільства, адже спорт не тільки дає здоров'я, він загартовує характер і волю.

Сила волі, сміливість, наполегливість, прагнення до перемоги, дисциплінованість – усі ці якості виховуються в процесі занять у спортивних відділеннях, допомагають у житті і навчанні для підростаючого покоління. Вихованці комунального закладу "Районна дитячо-спортивна школа" Добропільської районної ради також мають певні досягнення у навчанні, а завдяки наполегливим тренуванням покращують свої спортивні результати.

Добропільщина вже котре збирається гостинно зустрічати гостей з різних куточків України на районному фестивалі української пісні та фольклору «Роде наш красний», який пройде 5 жовтня 2018 року о 12:00 годині  в Світлівському будинку народних традицій.

Україна, як член Ради Європи ратифікувала Європейську соціальну хартію (переглянуту), визнавши право працівників і роботодавців на колективні дії у випадках розбіжності інтересів, з урахуванням зобов’язань, які можуть випливати з раніше укладених колективних договорів.