17 жовтня 2019 року в Добропільському міському центрі зайнятості було проведено міні-ярмарок вакансій для осіб з інвалідністю. Захід відкрила заступник директора центру зайнятості Тетяна Яцура, яка ознайомила присутніх із ситуацією на ринку праці, з комплексом послуг, що надає служба зайнятості.

12 жовтня в м. Слов’янськ вихованці КЗ «Районна ДЮСШ» Добропільської районної ради прийняли участь у чемпіонаті Донецької області з легкоатлетичного кросу пам’яті Заслуженого тренера України Миколи Ковальова.

Міністерства культури України повідомляє «Про організацію Міжнародної культурно-освітньої поїздки «Європейська співдружність»,  відбудеться з 23 квітня до 01 травня 2020 року до Польщі, Німеччини, Нідерландів, Бельгії, Люксембургу (лист і програма поїздки додаються). Взяти участь у зазначеній поїздці запрошуються представники районних, міських, обласних державних адміністрацій, співробітники медичних, культурно-освітніх, соціальних закладів, співробітники, учні, студенти навчальних закладів, громадських організацій тощо.

16 жовтня 2019 року в залі засідань Добропільської райдержадміністрації під головуванням в.о. голови райдержадміністрації Перекотій Н.П. відбулося засідання комісії щодо розгляду заяв внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, у якому прийняли участь представники райдержадміністрації, голова громадської організації «Союз учасників та інвалідів АТО» Харченко О.Г. та Святогорівський селищний голова Бєлянкін В.Г.

11 жовтня 2019 року працівниками архівного відділу райдержадміністрації було здійснено виїзд до Святогорівської селищної ради для надання методичної допомоги з питань діловодства та архівної справи.

В Україні запрацювала нова форма сімейного виховання - патронат над дитиною. Що таке патронат?