ЯК

Пенсійний фонд України пропонує скористатися швидким та сучасним онлайн сервісом на вебпорталі електронних послуг https://portal.pfu.gov.ua “ПЕНСІЙНИЙ КАЛЬКУЛЯТОР” для того, щоб самостійно прорахувати розмір пенсії.

0001 820x360 820x360Тарифи на газ для населення буде знижено: вже з лютого ціна становитиме 6,99 грн за метр кубічний. Про це голова Донецької облдержадміністрації, керівник обласної військово-цивільної адміністрації Павло Кириленко написав у Facebook.

o 1ertc1u421136141lpaqd52mp71jМіста, райони та територіальні громади Донецької області на 80% забезпечені засобами боротьби зі спалахами епідемій серед свійських та диких тварин. Про це повідомив заступник начальника Головного управління Держпродспоживслужби Володимир Кирилюк під час засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Донецькій облдержадміністрації, яка проходила 12 січня під головуванням заступника голови Донецької ОДА Вадима Філашкіна.

скайпФахівці Добропільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України продовжують надавати консультації з пенсійного забезпечення та роз’яснення щодо функціональних можливостей електронних послуг вебпорталу Пенсійного фонду України у дистанційному режимі.

Підприємства, установи, організації та громадяни – суб’єкти підприємницької діяльності, при виплаті заробітної плати повинні дотримуватись чинного законодавства, нести відповідальність за навмисне ухилення від сплати податків і порушення норм законодавства щодо виплати заробітної плати.