19 квітня 2018 року спеціалістами Добропільського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено рейд до Ганнівської сільської ради.

18 квітня 2018 року працівники Добропільського районного ЦСССДМ взяли участь у засіданні виконавчого комітету Світлівської сільської ради. На засіданні,  розглядались  наступні питання про виконання батьківських обов’язків в сім’ях, що опинилися в складних життєвих обставинах.

18 квітня 2018 року в Золотоколодязькій сільській раді відбулося засідання виконавчого комітету за участі начальника фінансового управління Добропільської райдержадміністрації Валентини Тітової.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2015 року № 300 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансової підтримки заходів в агропромисловому комплексі шляхом здешевлення кредитів» (із змінами), наказу Мінагрополітики та продовольства України від 13 березня 2018 року «Про затвердження Розподілу бюджетних призначень, передбачених у державному бюджеті на 2018 рік.

18 квітня 2018 року на базі фізкультурно-оздоровчого комплексу м.Родинське пройшов зональний етап обласних змагань серед дітей 5-6 класів «Олімпійське лелеченя».