Президент України Петро Порошенко підписав закон "Про внесення змін до закону "Про тимчасові заходи на період проведення АТО" із відновлення можливостей розвитку малого і середнього бізнесу з використанням позикового фінансування на території проведення АТО.

21 березня 2018 року начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Юлія Літвінова, начальник фінансового управління райдержадміністрації В.П.Тітова прийняли участь у засіданні виконкому Золотоколодязької сільської ради на якому розглянуто питання про організацію роботи Золотоколодязького сільського будинку культури.

20 березня 2018 року під головуванням голови райдержадміністрації Дмитра Кірносова відбулася робоча нарада з працівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, причетних до охорони дитинства та керівництва Добропільського відділення Покровського відділу поліції.

Користування мережею Інтернет з кожним роком стає все більш невід'ємною частиною нашого життя. Державна фіскальна служба України постійно впроваджує та удосконалює електронні сервіси для платників, серед яких - подання звітності в електронному вигляді.

Сьогодні у місті Святогірськ відбувся тренінг для медичних працівників первинної ланки Донецької області «Питання обігу наркотичних речовин у закладах охорони здоровʼя» організований ВБФ «Соборність» за фінансової підтримки МФ «Відродження».