З метою надання всебічної підтримки підприємницьких ініціатив населення, в рамках діяльності Центру розвитку підприємництва 15 січня в Добропільському міському центрі зайнятості відбувся навчального семінару «Генеруй бізнес-ідею та розпочни свій бізнес».

Звання «Почесний громадянин району»  носять люди, які своєю самовідданою працею, активною участю в громадському житті внесли вагомий вклад в розвиток району.

Значний внесок в об'єднання дітей Сходу і Заходу здійснив голова Великоберезнянського району Закарпатської області Ярослав Юрійович Шукаль. Саме він був ініціатором співпраці шкіл районів. Перша наша поїздка відбулася 2018 року. Цього року зустрілися з дітьми керівники Великоберезнянського району (голова районної ради Шукаль Я.Ю., голова районної державної адміністрації Шніцер І.Р., начальник відділу освіти Ладані В.О.). Діти побачили зацікавленість чиновників у подальшій співпраці. Висловлюємо щиру вдячність за гостинність Ярославу Юрійовичу Шукалю!

04 січня 2020 року учні Святогорівської ЗОШ І-ІІІ ст. відвідали Майдан Незалежності. У рамках Програми з національно-патріотичного виховання група учнів на чолі з директором Дудушко С.І. та педагогом-організатором Бєловою Т.Ф. вшанували пам'ять земляка, Героя Небесної Сотні Наумова В.Г. хвилиною мовчання.

«Коло єдності»

Напередодні свята Дня Соборності України Вірівський СБК спільно з Вірівської сільською бібліотекою провели ряд заходів для дітей та юнацтва.