Золотоколодязький сільський голова Тетяна Сидоренко, Ганнівський сільський голова Лілія Тихонова, Добропільський сільський голова Анна Павлова, в.о. Шилівського сільського голови Наталя Тютюнник та завідувач Новофедорівської сільської бібліотеки Оксана Соломко сьогодні приймають участь у Всеукраїнському Форумі «Роль жінки у зоні АТО», який відбувається у м.Волноваха Донецької області.

В Посланні «Про внутрішнє та зовнішнє становище України в 2018 році» до Верховної Ради Президент Петро Порошенко окремо зупинився на питаннях оброни держави, зокрема подальшого розвитку українського війська. Президент нагадав про стан Збройних Сил України на початку російської агресії весною 2014 року.

22 вересня 2018 року у КЗ «Районна ДЮСШ» відбувся «Осінній турнір зміні-футболу серед збірних команд зона» на місцях: у с.Ганнівка на стадіоні зі штучним покриттям, тренер викладач Курінний С.І; у с.Шахове тренер-викладач Омельченко В.М; у с.Добропілля тренери-викладачі Крамарев В.Г. та Брильов О.А.

22 вересня 2018 року в парку культури ім. Гагаріна м.Мирноград відбулось яскраве та незабутнє свято – ярмарок «Мирноградська осінь».

Щороку з 1968 року 21 вересня у всьому світі люди відзначають Міжнародний день миру.

21 вересня 2018 року  в селі Новий Донбас був проведений «День туризму», організований працівниками відділу культури і туризму райдержадміністрації та працівниками Світлівського будинку народних традицій.