Донеччина: співробітниками спецпідрозділу «Фантом» знову упереджена спроба вивезення до непідконтрольної території товарів на суму 457 тис. гривень

Співробітниками управління оперативного забезпечення на окремих територіях зон АТО ГУ ДФС у Донецькій області спільно зі співробітниками Служби безпеки України в ході проведення заходів в рамках операції "Акциз-2018" поблизу м.Торецьк з метою перевірки був зупинений вантажний автомобіль марки Газель під керуванням мешканця с. Верхньоторецьке Ясинуватського району Донецької області, який рухався до тимчасово непідконтрольної території України.

Під час огляду у кузові транспортного засобу виявлено товари народного вжитку (одяг, взуття, дитячі іграшки в асортименті), а також отруту для щурів загальною вартістю 457 тис. гривень. Виявлені товарно-матеріальні цінності водій намагався перевезти до тимчасово непідконтрольної території України поза межами визначених дорожніх коридорів.
За вказаним фактом складено протокол про адміністративне правопорушення за ч.1 ст. 204-3 КУпАП (порушення Порядку переміщення товарів до району або з району проведення антитерористичної операції), товарно-матеріальні цінності загальною вартістю 457 тис. гривень вилучено.

WhatsApp Image 2018 04 06 at 08.38.09