Легалізація трудових відносин - на особливому контролі Покровсько-Добропільського управління

Як повідомила заступник начальника - начальник Покровсько-Добропільського управління Головного управління ДФС у Донецькій області Єльникова Алла Петрівна, актуальною темою сьогодення є легалізація трудових відносин та заробітної плати, адже через тіньовий ринок зайнятості держава втрачає мільйони гривень несплачених податків, а громадяни позбуваються соціального захисту.

Саме тому надзвичайно важливим є завдання повернути втрачені ресурси в економіку державу, що дасть можливість збільшити доходи громадян. Держава вже зробила великий крок у напрямку подолання тіньової зайнятості, суттєво зменшивши розмір єдиного соціального внеску. Це усвідомлена позиція, яка зрештою покликана заохотити роботодавців підвищити розмір заробітних плат та вивести їх з тіні.
Покровсько-Добропільським управлінням ГУ ДФС у Донецькій області постійно проводяться заходи щодо легалізації заробітної плати та трудових відносин. В результаті проведених заходів прийнято на работу 185 працівників по 63 роботодавцям, до бюджету додатково надійшло 123,9 тис. грн. податку на доходи фізичних осіб, 10,3 тис. грн. військового збору, 151,4 тис. грн. єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Шановні громадяни! Подбайте про гідне життя своєї держави, батьків та дітей – вимагайте від роботодавців офіційного оформлення трудових відносин.