Платники податків Добропільської ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області за січень 2018 року поповнили місцеву скарбницю на 36,6  млн. гривень

Протягом січня 2018 року платники Добропільської ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області спрямували до місцевих бюджетів 36,6 млн гривень податків та зборів. Рівень надходжень цього року збільшився порівняно з минулорічним на 0,7 млн.грн.

Основним фінансовим показником у наповненні місцевих бюджетів став податок на доходи фізичних осіб. Так, з початку року з офіційних доходів мешканців Добропільщіни та Олександрівщіни бюджети громад отримали понад 21,5 млн. грн, що складає 58,8 відсотків від загальної суми надходжень. Збільшення відрахувань з доходів громадян поправу можна вважати результатом роботи, яку проводить фіскальна служба з детінізації ринку праці.
Приріст надходжень до місцевих бюджетів також отримано за рахунок плати за землю, яка у підсумку склала 7 млн грн, що більше на 1,5 млн грн до відповідного періоду 2017 року. Представники малого і середнього підприємництва спрямували понад 2,8 млн грн єдиного податку, а це вдвічі більше минулорічної сплати.
Збільшення надходжень до місцевих бюджетів досягнуто в результаті плідної співпраці працівників фіскальної служби з платниками податків та органами місцевого самоврядування. Надходження додаткових коштів у вигляді сплачених податків, які залишаються у місцевих бюджетах, насамперед, сприятимуть реалізації важливих соціально-економічних та інформаційних проектів місцевого значення.