Страхувальниками Олександрівського району за 1 квартал 2018 року сплачено майже 9 мільйонів гривень єдиного внеску

Олександрівське відділення Добропільської ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області повідомляє, що за січень - березень 2018 року надходження зі сплати єдиного соціального внеску від платників Олександрівського району склали 9384,4 тис.грн., що на 31 відсоток більше аналогічного періоду 2017 року. Це, в першу чергу, свідчить про високий рівень добровільної сплати внеску суб’єктами господарювання.

Нагадаємо, що роботодавці нараховують єдиний внесок на суму нарахованої кожній застрахованій особі заробітної плати за ставкою 22 відсотки. Також вони зобов’язані формувати та подавати звіт не пізніше 20 числа місяця, що настає за звітним періодом, незалежно від того, чи нараховувався дохід найманим працівникам.
Для фізичних осіб – підприємців, які застосовують загальну систему оподаткування та осіб, які провадять незалежну професійну діяльність, членів фермерських господарств встановлено нові строки сплати єдиного внеску. Зазначені особи зобов’язані сплачувати єдиний внесок, нарахований за календарний квартал, до 20 числа місяця, що настає за кварталом, за який сплачується єдиний внесок.
Особи, які провадять незалежну професійну діяльність зобов’язані подати звіт за себе за 2017рік до 1 травня 2018 року.
Шановні страхувальники! Своєчасна та повна сплата єдиного внеску – це гарантія реалізації права громадян на соціальний захист у випадку безробіття, нещасних випадків, а також пенсійне забезпечення.