Центр обслуговування платників ДПІ у м. Дружківці гостинно відкрив двері для відвідувачів

Питання забезпечення повноцінного обслуговування платників, підвищення його якості й зручності, незважаючи на всі труднощі сьогодення, залишається одним із пріоритетів органів державної фіскальної служби Донеччини.

Сьогодні, 13 квітня 2018 року відбулось урочисте відкриття ще одного оновленого Центру обслуговування платників у Донецькій області. Цього разу після проведеної масштабної реконструкції гостинно відкрив двері для платників податків Центр обслуговування платників ДПІ у м. Дружківці ГУ ДФС у Донецькій області. В урочистому відкритті оновленого ЦОПу взяли участь начальник Головного управління ДФС у Донецькій області Сергій Погорєлий, міський голова Валерій Гнатенко, перший заступник начальника Головного управління ДФС у Донецькій області Ірина Долозіна, заступник начальника - начальник Костянтинівсько-Дружківського управління Головного управління ДФС у Донецькій області Олександр Гринцов, в.о. начальника ДПІ у м. Дружківці Головного управління ДФС у Донецькій області Анна Гвоздик та запрошені гості.
Відкриваючи Центр обслуговування платників, очильник фіскальної служби Донеччини Сергій Погорєлий відзначив, що сьогоднішня подія була б неможливою без активної участі влади міста, і подякував Дружківському міському голові Валерію Гнатенку не тільки за підтримку та розуміння важливості якісного та зручного сервісного обслуговування платників податків, але й за практичну допомогу в його забезпеченні.

 
bezusov157
 
bezusov264 1
 
bezusov360