Увага! Національний податковий форум!

Офіційне видання Державної фіскальної служби України «Вісник. Офіційно про податки» запрошує головних бухгалтерів і бухгалтерів компаній з різних секторів економіки, фінансових директорів, керівників фінансових служб підприємств експортерів та імпортерів, міжнародних компаній, юристів та всіх зацікавлених осіб взяти участь у роботі Національного податкового форуму «Трансфертне ціноутворення. Прибуток. ПДВ».

Дата проведення — 21 лютого 2018 року Місце проведення — м. Дніпро, конференц-зал «Menorah Ballroom» Культурно-ділового центру «Менора» (вул. Шолом-Алейхема, 4/26)
У програмі форуму візьмуть участь:
Микола МІШИН, - начальник відділу перевірок трансфертного ціноутворення Департаменту аудиту ДФС України
Олексій ЗАДОРОЖНИЙ, в.о. директора Департаменту — начальник Управління вдосконалення методології податку на прибуток підприємств Департаменту методологічної та нормативної роботи ДФС України
Сергій ТИМОШЕНКО, заступник директора Департаменту — начальник Управління вдосконалення непрямого оподаткування Департаменту методологічної та нормотворчої роботи ДФС України.
Також учасниками форуму будуть представники провідних консалтингових та юридичних компаній. Ви матимете змогу не лише отримати цінну інформацію з офіційних джерел, а й поставити запитання спікерам, подискутувати з ними та поділитися думками з колегами. Для реєстрації на участь у форумі необхідно звернутися до оргкомітету:
тел.: (0562) 33-73-41, (0562) 33-73-42, (067) 506-58-92, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Контактна особа — Надія Волк. Детальна інформація та програма заходу — у вкладеннях. До зустрічі на форумі!