20 лютого - День Героїв Небесної Сотні

maxresdefault20 лютого наша держава відзначає 7-му річницю трагічних подій на Майдані, вшановує героїв Небесної Сотні та учасників Революції Гідності.

Сім років тому найактивніші представники українського народу відстоювали право всіх нас жити у вільній Україні, мати право вільно дихати, відчувати себе громадянами, а не сірою масою. Люди різного віку, професій, віросповідань, з різних куточків України, в тому числі мешканці нашого району, йшли під кулі снайперів, прикриваючись лише дерев’яними щитами, не за свої особисті інтереси, а за краще майбутнє для своїх дітей, своїх сімей, своєї держави.

У цей день просимо згадати тих, хто загинув у боротьбі за кращу Україну – Героїв Небесної Сотні та Героїв, що полягли на Сході. Кожен українець має пам'ятати, що саме завдяки ним ми не втратили державність і маємо шанс щодня ставати кращими. Їх жертва не має бути марною. Кожен з нас має змінитися. Змінюючи себе, ми змінюємо Україну.

Низько схилімо голови перед українськими патріотами.

Бажаємо Вам, дорогі земляки, та й всій Україні жити, працювати в мирі та злагоді, і якщо відстоювати свою незалежність, демократичність, то у мирних політичних баталіях, а не на кривавому полі бою. Хай наші серця наповнюються Вірою, Надією та Любов’ю.

Слава Українському народові! Вічна слава Героям!

З повагою,
Голова райдержадміністрації Олександр БАРАННИК