20 років на варті надання соціальних послуг

Сьогодні трудовий колектив територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Добропільського району відсвяткував 20-ти річний ювілей.

Будь-який шлях починається з першого кроку.
На виконання Наказу Президента України від 18 жовтня 1997 року № 1166/97 «Про основні напрями соціальної політики», розпорядженням голови Добропільської районної адміністрації №305 від 27.07.1999 року було реорганізовано відділення соціальної допомоги вдома у територіальний центр соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян.

ювілей1
Такий крок – соціальна допомога одиноким, особам з інвалідністю, громадянам похилого віку – простягнувся на 20 років милосердної, відданої, системної роботи трудового колективу територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Добропільського району.
Надання соціальних послуг потребуючим – це не професія, це - наше щоденне, віком у 20 років, життя. Життя в ім’я благородної справи - реалізації державної соціальної політики, вирішення найгостріших проблем людей похилого віку та осіб з інвалідністю.

«Крок за кроком, все далі і далі
Ми продовжуємо наше життя.
Чого варті ми без добра і моралі,
Без любові – найціннішого почуття?»

32 працівники територіального центру 20 років з відповідальністю, добротою, чуйністю, щедрістю душі, терпінням стоять на варті надання соціальних послуг у нашому районі.

ювілей2
Два десятиріччя – це:
• надання 40 видів соціальних послуг відділенням соціальної допомоги вдома, 250-ти одиноким громадянам похилого віку, особам з інвалідністю на територіях 8-ми сільських та 1 селищної ради;
• надання соціальних медичних, інформаційних, послуг соціальної адаптації відділенням денного перебування терцентру для 330-440 громадян похилого віку, медичним кабінетом та шляхом проведення тематичних групових заходів на території 10 населених пунктів району;
• надання пунктом прокату засобів реабілітації терцентру населенню району.
Під керівництвом Добропільської райдержадміністрації, Добропільської районної ради, УСЗН, за участю ПФУ, ДРЦ СССМ, КНП «Районного ЦПМСД Добропільської районної ради», відділу культури і туризму впроваджується політика надання соціальних послуг на території району.
Всі 20 років поряд з нами працюють над вирішенням складних життєвих проблем потребуючих виконкоми Добропільської, Світлівської, Криворізької, Шилівської, Нововодянської, Ганнівської, Золотоколодязької, Шахівської сільських та Святогорівської селищної рад, ветеранська, жіночі організації району, ГО «Добре поле» БФ «Надія», БО «Династія С», МБФ «Карітас», Товариство Червоного Хреста, фермерські господарства та депутати районної ради.
Завдяки єдності бажань творити добро для людей похилого віку та осіб з інвалідністю, силою духу колективу територіального центру ми звеличуємо рідну Добропільщину та її працелюбних людей.

Колектив Добропільської райдержадміністрації щиро вітає всіх соціальних працівників з ювілеєм утворення територіального центру. Спасибі Вам за чуйність, добро, милосердя! Здоров'я, миру, достатку Вам і Вашим рідним!

ювілей4

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!
Щиросердечно вітаю всіх вас з 20-річним ювілеєм створення територіального центру соціального обслуговування Добропільського району.
Добро, милосердя… Ми часто чуємо ці слова, якщо вдуматись, то можна сказати, що вони означають безцінні риси характеру, стан душі, індивідуальний підхід до людей, які потребують допомоги.

ювілей3
Доброта, чуйність, співпереживання і щиросердечність, уміння розділити чужий біль, підтримати у важку хвилину, розрадити в горі й біді - це в характері працівників територіального центру.
Я всім вам безмежно вдячна за ваш неоціненний труд, за ваш внесок у виконання завдань нашої служби, за вашу силу волі, людяність, добро і милосердя.
Хай Бог посилає вам міцне здоров’я, терпіння і впевненість у завтрашньому дні!
Уважним будь, хай шлях твій на землі
Злама байдужості холодні грати.
Є цінності великі і малі –
Багатий той, хто вміє віддавати!

 

З повагою директор територіального центру                                                                                                                         М.С.Болотова