Актуальні питання взаємодії ПФУ з кадровими службами

13 лютого в Добропільському об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України Донецької області відбулася нарада під головуванням в.о. начальника управління Н.Пітик з представниками відділів по роботі з персоналом великих підприємств.


Під час заходу розглядались питання щодо якісного оформлення документів для призначення пенсій та звернення до архівних установ з метою комплектування пакету документів для розгляду комісією Головного управління Пенсійного Фонду з питань підтвердження пільгового стажу роботи на посадах, що дають право на призначення пенсії на пільгових умовах або за вислугу років по ліквідованих підприємствах, що прискорить процес призначення пенсій працюючим громадянам.

пфу1

пфу2
Активно обговорювались і питання щодо залучення майбутніх пенсіонерів до онлайн сервісів, які ввів Пенсійний Фонд України, – подача документів для оформлення пенсії дистанційно – через портал електронних послуг Е-пенсія.
Досягнуто домовленість, що першими в залученні працюючих майбутніх пенсіонерів для подання документів «в один дотик» будуть працівники ШУ «Добропільське».