«Берегині роду свого»

15 травня 2018 року у Володимирівському СБК відбулося свято "Берегині роду свого".

На виконання плану заходів територіального центру соціального обслуговування Добропільського району (директор Маргарита Болотова) на території Шахівської сільської ради разом з Володимирівським СБК (директор Наталя Балик) відбулася тематична зустріч, присвячена Дню матері «Берегині роду свого» за участю голови ГО «Добре поле» Любові Марченко, старости села Володимирівка Володимира Сацури.
Мати - тільки вона нічого не пожалкує для своєї дитини, а в хвилини небезпеки ніколи не згадає про себе, все віддасть для того, щоб захистити свою дитину. Віддасть всю свою мудрість душі, тепло свого серця, своє здоров’я. Материнська любов не знає страху, сумнівів, розрахунків. Вона очищає нас, зігріває, зупиняє перед безоднею.
Для кожного мати найрідніша, найдорожча. Саме цій темі була присвячена як розмова, так і відео перегляд фільму. Любов Олександрівна та Володимир Миколайович щиросердечно привітали жінок зі святом, побажали любові і тепла, сили та спокою, щасливої долі на довгії літа.
Презентована виставка народних майстринь с. Володимирівка: родини Яртемик, Людмили Ворони, Тамари Зоненко.
Разом з тим проведена правопросвітницька робота щодо реалізації проекту «Я маю право на 2018 рік», презентовано та роздано буклети в рамках проекту:
- «Як оформити оренду землі?»
- «Як оформити виплату субсидій?»
- «Юстиція - відкрита для людей»
- «Не знаєш, як вирішити спір?»
Присутні ознайомились з інформаційними матеріалами на тему «Харчування людей, хворих на цукровий діабет. Його ознаки та симптоми».
Спілкування продовжилось за чашкою чаю з солодощами.
Учасники та організатори свята дякують за матеріальну підтримку заходу ПрАТ «Глини Донбасу» - гендиректор Ігор Ткач та ГО «Добре поле» - голова Любов Марченко та родині Балик за творчу підтримку свята.

IMG 00081

IMG 00051

IMG 00161