БЕЗ СВЯТ НЕ БУВАЄ ДИТИНСТВА

5 червня  у с. Добропілля на території Добропільської ЗОШ відбулося традиційне районе Свято Дитинства серед вихованців КЗ «Районна»ДЮСШ», присвячені до Дня захисту дітей.

Свято почалося звучанням та виконанням Державного гГмну та урочистим підняттям прапору. Гостями заходу були голова ГО «Добре поле» Л.Марченко . та в.о. директора КЗ «Районна ДЮСШ» В.Грибаускас, які привітали учасників зі святом і побажали спортивної наснаги у змаганнях. Програма була насичена різноманітністю різних конкурсів: біг з бар’єрами, туристична стежка, конкурс рибака, стрибки у довжину командою, і багато іншого, де діти з задоволенням змагалися. Командний дух неаби як впливав на настрій та бажання перемогти. Тренери-викладачі бадьоро і весело підтримували своїх учасників.
В загально-командному заліку: І місце – команда с. Шахове (тренер-викладач Омельченко В.М.), ІІ місце - с. Доброрпілля (тренер-викладач Крамарев В.Г.), ІІІ місце – с. Криворіжжя (тренер-викладач Брильов О.А.). Команди-переможці були нагороджені м’ячами, тенісними ракетками, бамбінтоном та іншими призами, а кожен учасник отримав приз.
Наприкінці свята для дітей було зварено шурпу та роздані солодощі.  Спонсорами цього яскравого і чудового свята виступили генеральний директор ПрАТ "Глини Донбасу" в особі Ткач І.В. в рамках виконання соціального контракту цього підприємства з райдержадміністрацією (Д.Кірносов) та Добропільською районною радою (Т.Бєлянкіна), за сприянням ГО "Добре поле" в особі Л.Марченко.
Частування, якими було пригощено всіх учасників свята, було надано за підтримки підприємців В. Антипенко В.В. та В. Мочана. Місце для проведення змагань було надано керівництвом школи (директор С.Литовченко), а підготовку спортивних площадок провів Крамарев В.Г. Керівництво КЗ «Районна ДЮСШ» Добропільської районної ради щиро дякує всім за надану допомогу у проведені свята.

IMG 20190605 111521 копия

IMG 20190605 112310 копия

IMG 20190605 115801 копия