Благодійна акція «Віддай серце дітям!» в фотографіях і фактах

2011 рік – 5-й, перший ювілейний рік благодійної акції
У травні 2011 року Донецька обласна рада оголосила конкурс міні-проектів. Найяскравіщим прикладом співпраці влади та Святогорівської селищної громади стала реалізація проекту «Кіндерленд» щодо створення ігрового майданчика в центрі селища до Дня Святого Миколая.
До будівництва майданчика були залучені депутати районної та селищної рад, керівники підприємств і фермерських господарств, жителі селища Святогорівка. Першими відгукнулися на прохання попрацювати молоді дідусі: Вініченко М.С., Кліщ А.В., Пилипенко О.М., Пилипенко В.М., Тростенюк М.П., Тарадайко В.М., Бєлов О.І. та інші. Вагомий внесок у будівництво вніс Бабаков Микола Геннадійович. Дуже приємно, що разом зі своїми матусями приймали участь у суботниках і діти. Це члени родин Лемешко С., Дідович В., Прокопенко К., Прокопенко Я., Лінкіної В., Шаданії М., Макарової О., Герасимової І., Дегтярьової О. Благодійну акцію розпочали учні Святогорівської школи, а потім діти і дорослі попрямували на дитячий майданчик. Дитячий сміх, який лунав у центрі селища, був найвищою нагородою організаторам проекту.
19 грудня 2011 року 59 дітей-сиріт, дітей – інвалідів, дітей з малозабезпечених, багатодітних сімей отримали бажані іграшки та солодощі від Святого Миколая. Депутат обласної ради, директор ТОВ «Перспектива» Антипенко Володимир Вікторович вручив 270 дітям дошкільних закладів смачні подарунки, а Вані Андрєєву з села Золотий Колодязь – іграшкову залізницю. Скільки радості було у дітей молодої сім`ї Котових з селища Світле, коли Соня, Андрій, Вікторія, Настя отримали м`яку іграшку, джип, ляльку, книгу казок, які їм придбали Валентій Л.В., Тугай К.П., Склярук О.М., Шаповалов М.Д. Тарасенко О.І. повіз подарунки своєму підопічному хлопчику Богдану разом з Дідом Морозом, чим особливо здивував його.
В 2011 році серед благодійників було 33 депутати районної ради, керівники підприємств і організацій: Горобець О.В., Богданов Г.А., Шаров В.С., Єрмоленко О.Я., Пруднікова Н.А., Холод О.М. та інші. Всім благодійникам акції притаманні потреба і бажання творити добро, перетворити дитячу мрію в реальність, здійснити заповітні мрії дітей.