Дарувати диво – творити добро

DSC 0906З першим снігом і морозами приходять в Україну зимові свята. Одне з найбільш улюблених свят в Україні – день Нового року. На нього чекають мільйони малюків в усьому світі та сподіваються на своєрідне диво та здійснення заповітних мрій. У цей час всі діти з нетерпінням чекають дива.

І саме таке диво влаштували голова Добропільської райдержадміністрації Олександр Баранник, заступник голови Покровської районної ради Юрій Середа, заступник голови райдержадміністрації Наталя Перекотій і директор Добропільського районного Центру соціальних служб для сім’, дітей та молоді Ірина Павлюк для 15 дітей пільгових категорій з числа дітей–сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування які виховуються в опікунських сім’ях.

В рамках соціального партнерства між Добропільською райдержадміністрацією, районною радою та ПрАТ «Глини Донбассу», за сприяння ГО «Добре поле» для опікунських сімей селищ Світле, Шевченко, сіл Ганнівка та Нововодяне було придбано та встановлено вікна, вхідні та міжкімнатні двері, шафи та ліжечка.

Від керівництва на адресу присутніх лунали найщиріші побажання здоров'я, миру, достатку, родинного затишку, а дітям - зростати здоровими, добрими і щасливими – на радість батькам.DSC 0892

DSC 0895

DSC 0902

DSC 0914