День фізичної культури і спорту у Добропільському районі

Кожен рік у вересні відзначається День фізичної культури і спорту - свято сили, краси, здоров’я, гармонії.

2112 вересня саме такий день, коли спортивна, дружна родина зібралась для святкування. З нагоди відзначення Дня фізичної культури і спорту України в с. Добропілля (Панський сад) відбулися змагання з волейболу серед дівчат та футболу серед чоловічих аматорських команд Добропільського району.

Хай там як, спортсмен живе у кожному з нас. Бо спорт - це прагнення бути кращим і досягти більшого. Це азарт, що охоплює при наближенні до мети. Це емоції, які супроводжують кожну перемогу і кожну поразку. 

В такий особливий день, були відмічені люди, які стоять у витоків розвитку фізичної культури і спорту в нашому районі. З вітальним словом до присутніх звернулася начальник відділу культури, молоді та спорту райдержадміністрації Тетяна Стащенко, яка вручила подяки управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації, відділу культури, молоді та спорту райдержадміністрації, Грибаускас Володимиру Іонасовичу і Крамареву Віктору Григоровичу, тренерам-викладачам з футболу КЗ «Районної дитячо-юнацької спортивної школи» Добропільської районної ради. 27

Для всіх присутніх виступив танцювальний колектив «Натхнення», який подарував гарний настрій танцювальною композицією. 13
У результаті проведених змагань з футболу, перемогу одержала «Фортуна» (збірна команда с. Криворіжжя, с. Добропілля та с. Світле). Другими стали футболісти з селища Святогорівка. Третє місце посіла команда с. Ганнівка.

49

61

У змаганнях з волейболу перемогу отримала команда дівчат з смт. Святогорівка. Команди переможці були нагороджені м’ячами, кубками, грамотами та медалями.

93

97

Фізична культура і спорт є запорукою здорової нації, бадьорого настрою та впевненості в майбутнє кожного громадянина нашої держави.

Від щирого серця вітаємо всіх з минулим Днем фізичної культури і спорту, зі святом здорових, гарних цілеспрямованих людей.

Зичимо вам здоров’я, подальших успіхів та спортивних перемог!

Спонсорами районних змагань виступили ПрАТ «Глини Донбасу» (генеральний директор Ігор Ткач) в рамках виконання соціального контракту цього підприємства з райдержадміністрацією (Олександр Баранник), та Добропільською районною радою (Юрій Середа) за сприянням ГО "Добре поле" (Любов Марченко).