День професійного спілкування сільських бібліотекарів

8 лютого в центральній бібліотеці відбувся День професійного спілкування бібліотекарів району. Учасниками заходу стали 15 сільських бібліотекарів.


Мета заходу – ознайомлення з підсумками роботи ЦБС за попередній рік.підвищення кваліфікації сільських бібліотекарів, в тому числі ознайомлення з новими та актуальними процесами в бібліотечній справі.

цбк2
Захід відкрила директор ЦБС Рубцова М.В., яка проінформувала присутніх про основні завдання бібліотек та організаційно-методичні заходи на поточний рік. За підсумками показників роботи за 2018 рік, визначено «Кращу бібліотеку», нею стала Святогорівська сільська бібліотека (завідуюча Романченко В.М.).
Спеціалісти центральної бібліотеки проконсультували присутніх з питань нормативно-правової документації бібліотеки, питаннями, що стосуються інформаційно-бібліографічної роботи, а також комплектування, обліку, зберігання та використання документів бібліотечного фонду, краєзнавчими аспектами бібліотечного обслуговування тощо.
Захід закінчився підведенням підсумків та узагальненням отриманої інформації, яка в подальшому сприятиме покращенню обслуговування користувачів сільських бібліотек.