ДЕНЬ ВИЗВОЛЕННЯ ДОНБАСУ ВІД ФАШИСТСЬКИХ ЗАГАРБНИКІВ

Донеччина відзначає переможну та водночас трагічну дату – 76-річницю визволення Донбасу від німецько-фашистських загарбників.

Цього дня віддаємо данину поваги тим, хто героїчно боронив свою землю зі зброєю в руках та самовіддано працював у тилу, вшановуємо пам’ять тих, хто загинув, визволяючи рідний край від нацистських окупантів. До цієї дати в бібліотеках районної ЦБС проводяться пам'ятні заходи. Оформлено виставки - експозиції «Рокам ніколи пам’яті не стерти» (Святогорівська бібліотека), «Це нашої історії рядки» (Золотоколодязька бібліотека), «Стеляться квітами дороги бійцям, що мир несли в наш дім» (Завидокудашевська бібліотека), «Донбас ніхто не ставив на коліна» (Криворізька бібліотека), поличка - вспомин "Наш край в роки війни та окупації» (Вірівська бібліотека), книжкові виставки «Загинули, бо захищали рідний край» (Світлівська сільська бібліотека), «Минає час та пам'ять не минає» (центральна бібліотека).
Відбудуться заходи: година пам’яті «Донбас у полум’ї війни» (Святогорівська бібліотека), година патріотизму «Пам’ять торкає тривожну струну» (Ганнівська бібліотека), перегляд документального фільму "Визволитель Донбасу" (Вірівська бібліотека), година мужності «Героїв імена у пам’яті народу» (Завидокудашевська бібліотека), патріотична година «Все пам’ятає батьківська земля» (Світлівська сільська бібліотека), кіно-урок пам’яті «Пам’ять про вас в нашім серці живе» (Золотоколодязька бібліотека, година пам’яті «Їх пам'ять – війна» (Нововодянська бібліотека).

15

17

18