Державна програма підтримки малого бізнесу для підприємців Добропільщини

12 лютого в Добропільському міському центрі зайнятості відбувся навчальний семінар «Генеруй бізнес-ідею та розпочни свій бізнес» до якого були запрошені представники «Ощадбанку» м. Добропілля.


Присутніх детально ознайомили з державною кредитною програмою «Доступні кредити 5-7-9%» запровадженою за ініціативи Президента України та Прем'єр-Міністра України з метою спрощення доступу мікро та малого бізнесу до банківського кредитування.
Завдання програми - посилення конкурентоспроможності українського бізнесу, створення нових робочих місць, повернення трудових мігрантів. За попередніми розрахунками програма сприятиме створенню понад 90 тис нових робочих місць.

цз1
Багато питань поставили представницям «Ощадбанку» Олені Діденко та Олені Гусак присутні, а саме:
• Хто може отримати кредит?
• На які потреби можна отримати кошти?
• Які вимоги для отримання кредиту?
На всі запитання бажаючі отримали вичерпні відповіді.

цз2

цз3
Начальниця відділу активної підтримки безробітних Наталія Ткаченко акцентувала увагу, що кредит може бути вигідним, якщо прибуток після вливання кредитних грошей перевищить витрати на обслуговування боргу. Кредит варто брати, коли є чіткий, перевірений бізнес-план, але малий бізнес вже починає давати прибуток й для подальшого розвитку не вистачає додаткового фінансування.
Добропільський міський центр зайнятості і надалі надаватиме всебічну інформаційну підтримку на семінарах в рамках роботи ЦРП, які проходять щосереди о 10:00 годині, або під час індивідуальних консультацій.