Держпродспоживслужба делегувала своїх епідеміологів для роботи в спеціалізованих протиепідемічних бригадах

Держпродспоживслужба делегувала своїх фахівців із медичною освітою епідеміологічного профілю для роботи в спеціалізованих протиепідемічних бригадах, які створюються при лабораторних центрах МОЗ відповідних адміністративно-територіальних одиниць.

Таке рішення Держпродспоживслужби сприятиме консолідації зусиль в роботі із запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом 2019-nCoV.
«Ми робимо все від нас залежне, аби не допустити вірусу поширюватися на території України. Компетентність та фаховість наших спеціалістів здатні внести свій вагомий внесок у боротьбу з поширенням коронавірусу», - зазначила начальник Управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Алла Григоренко.
З метою запобігання поширенню вірусу 2019-nCoV в Україні Держпродспоживслужба активно та злагоджено співпрацює зі всіма органами виконавчої влади та місцевого самоврядування, працює над виконанням завдань, визначених рішеннями Уряду, Ради національної безпеки та оборони України, комісій з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

стоп
Фахівці територіальних органів Держпродспоживслужби беруть участь у здійсненні профілактичних та протиепідемічних заходів, проводять роботу з підвищення рівня гігієнічних знань працівників та населення, застосовують заходи адміністративного впливу до порушників. Відповідна інформація щоденно направляється в МОЗ та оприлюднюється на офіційному сайті служби.
Також на виконання рішення РНБО територіальні органи спільно з місцевими органами виконавчої влади та за участю органів місцевого самоврядування посилили контроль за системами водопостачання і водовідведення населених пунктів для забезпечення безпеки середовища життєдіяльності.
Робота триває.

Джерело: Добропільське районне управління Держпродспоживслужби.