«До Міжнародного Дня осіб з інвалідністю»

Щороку, на початку грудня, весь світ відзначає День захисту людей з особливими потребами.

Інвалідність – явище соціальне, уникнути якого не може жодне суспільство, і кожна держава відповідно до рівня свого розвитку, пріоритетів та можливостей формує соціальну та економічну політику щодо осіб з фізичними або розумовими вадами. Доброта – без меж. Бути добрим – це одна із прекрасних характеристик людини. Доброта, милосердя – багатоликі. Потреба в них повсякчас. Навіть тоді, коли мала біда. Навіть там, де гори спокійні і твердь земна не хитається під ногами. Доброта – це уміння співчувати іншій людині, відгукуватися на її горе, це милосердя по відношенню до того, хто потребує допомоги, захисту.
Благодійність – це бажання творити добро, яке схоже на сонце, що обігріває нужденних. Наша влада взяла на себе і виконує конкретні забов'язання щодо матеріального забезпечення осіб з інвалідністю, створила для них необхідні правові, соціально-побутові умови життя, надала ряд пільг, конституційно гарантувала рівні з іншими громадянами можливості для участі в економічній, політичній і соціальній сферах життя суспільства.
На сьогодні в територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Добропільського району (директор Болотова М.С.) на обліку знаходяться 29 осіб з інвалідністю. На виконання заходів програми економічного і соціального розвитку Добропільського району на 2019 р виконано пункт угоди, щодо вшанування осіб з інвалідністю. В рамках «Угоди про соціальне партнерство між Добропільською районною державною адміністрацією, Добропільською районною радою та глинодобувними підприємствами: ПрАТ «Глини Донбасу, ПрАТ «Веско», ПАТ «Дружківське рудоуправління», ПрАТ «Огнеупорнеруд».

Громадською організацією «Добре поле» (голова Марченко Л.О.) придбано та вручено 29 продовольчих та санітарно-гігієнічних наборів на суму 17400 грн у селах Золотий Колодязь, Кучерів Яр, Грузьке, Ганнівка, Рубіжне, Вірівка, Світле, Мирне, Кам’янка, Криворіжжя, Шевченко. Дякуємо за співпрацю щодо обслуговування осіб з інвалідністю голів сільських та селищної рад: Сидоренко Т.Б., Колосову В.В., Бєлянкіну В.Г., Удовик Р.В., Тютюнник Н.В.

DSCN0354

DSCN0331

Кажімо більше ніжних слів
Нехай комусь тепліше стане
Знайомим, друзям і близьким
Від зливи наших почуттів.