До райдержадміністрації завітали щедрувальники

Сьогодні до районної державної адміністрації завітали щедрувальники, щоб привітати державних службовців з гарним святом.

Традиційно в Україні напередодні «старого» Нового року відзначається народне і церковне свято Маланки або Щедрий вечір.
На свято Маланки українці усю ніч щедрують, ходять із «козою», водять переодягненого на Маланку парубка. У давнину святкове переодягання виконувало важливі релігійно-магічні функції, але з часом цей звичай перетворився на веселу розвагу, маскарад.
У цей день до районної державної адміністрації завітали щедрувальники, щоб привітати державних службовців з гарним святом. Під час заходу звучали народні пісні та щедрівки, бажаючи миру, здоров’я і Божої благодаті. у залі панував святковий настрій.

маланка2

маланка3
Присутніх вітали з Щедрим вечором, бажали здоров’я, добробуту та мирного неба художні колективи з Новоукраїнки (керівник Л. Камінська) та с. Добропілля (керівник Н. Кравченко).
Керівники району Олександр Баранник та Юрій Середа подякували гостям за прекрасний настрій, шанування українських традицій, подякували щедрувальникам за щирі побажання, адже за народними повір’ями те, що побажають щедрувальники, обов`язково має здійснитись у Новому році.
Щедрий вечір, добрий вечір, добрим людям на здоров’я! Будьте здорові, з Новим роком!