ДО УВАГИ!!!

Шановні керівники установ, підприємств та організацій!

З метою наповнення Національного архівного фонду документами, що пов’язані з історичним сьогоденням, архівним відділом райдержадміністрації започатковано створення архівної колекції учасників та свідків подій на Сході України. Кожний з Вас, в рамках компетенції та повноважень, проводить важливу роботу з покращення становища та в цілому життя внутрішньо переміщених осіб із зони проведення АТО (ООС).
Архівним відділом райдержадміністрації розроблено Анкету щодо опитування учасників та свідків подій на Сході України, яка розміщена на веб - сторінці архівного відділу в рубриці «Соціальне опитування». Відповіді на запитання анкети заповнюються власноруч внутрішньо переміщеними особами, на їх розсуд.
У Ваших установах, на підприємствах та в організаціях працюють вищезазначені особи. Звертаємося до Вас з великим проханням щодо сприяння проведенню анкетування внутрішньо переміщених осіб та передаванні анкет до архівного відділу райдержадміністрації. Анкети бажано надавати в паперовому вигляді. Зібравши цей матеріал, ми з Вами долучимося до збереження історії свого народу для майбутніх поколінь.

З повагою до всіх, Архівний відділ райдержадміністрації