До власної справи лише крок!

7 лютого в Добропільському міському центрі зайнятості відбулося засідання комісії з питань надання одноразової виплати допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності.

Запропонувала комісії на розсуд свій бізнес-план майбутня підприємиця Тетяна Прялкіна, яка мешкає в Криворізькій сільській раді.
До ідей відкриття власної справи Тетяна прийшла не відразу. Опинившись в скрутних життєвих умовах, Тетяна відноситься до категорії внутрішньо переміщених осіб, звернулаль за допомогою у сприянні працевлаштуванню до Добропільського міського центру зайнятості. В Центрі розвитку підприємництва отримала фахову допомогу та пропозицію започаткування власної справи.

цз1

цз2

Тетяна вирішила започаткувати бізнес у сільськогосподарській сфері діяльності, а саме «Розведення свійської птиці і продаж її на м’ясо».
Майбутній підприємиці члени комісії задали багато питань, адже їх задача - впевнитися в тому, що людина прийняла вірне рішення і втілення бізнес ідеї допоможе їй себе реалізувати, мати стабільний дохід.
Заслухавши презентацію бізнес-плана, комісія прийняла позитивне рішення. І тепер, маючи бажання та заручившись підтримкою з боку служби зайнятості, безробітна отримає реальний шанс змінити своє життя.