Добропільське районне управління ГУ Держпродспоживслужби в Донецькій області повідомляє

Добропільське районне управління ГУ Держпродспоживслужби в Донецькій області повідомляє про отримання інформаційного повідомлення через систему швидкого оповіщення по харчових продуктах та кормах (RASFF).

Добропільське районне управління ГУ Держпродспоживслужби в Донецькій області повідомляє про отримання інформаційного повідомлення через систему швидкого оповіщення по харчових продуктах та кормах (RASFF) від 16 липня 2020 року №2020.2623-fup 12 стосовно виявлення Salmonella Enterica ser. Enteridis (presence/25G) і enterica ser. Infantis (presence/25g) в м'ясі курячому механічного обвалювання з Польщі (виробництво: Polskamp S.A., PL 14170610 WE, Duchnow, зберігання: Pago Sp. z o., PL 14321108 WE, Blonie).

Управління попереджає операторів ринку, які використовують чи здійснюють обіг даної продукції, про необхідність здійснення заходів згідно статті 20 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів».

Шановні споживачі!

У разі виявлення в обігу цієї продукції, повідомляйте Добропільське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Донецькій області за тел.: (06277) 2-89-26 або звертайтеся безпосередньо до управління (м. Добропілля, вул.. Залізнична, буд. 4).

Довідково.

Сальмонела – тип бактерій родини Enterobacteriaceae, який об'єднує анаеробні грамнегативні палички. Вони належать до бактерій внутрішньоклітинного типу – перебувають в клітинах зараженого організму. Бактерії сальмонели зустрічаються у диких і свійських тварин. За сприятливих умов, таких як спека або підвищена вологість, мікроорганізми Salmonella можуть жити поза живим організмом протягом декількох місяців. Промислове птахівництво і харчова промисловість сприяли зростанню сальмонельозу у всьому світі за останні роки.

Джерело: Добропільське районне управління Держпродспоживслужби.