ДОБРОПІЛЬСЬКИМ ТРУДАРЯМ!

Наш народ - одвічна працелюбна хліборобська спільнота людей, яка в усі часи була гордістю Добропільщини.

Серед них одне з чільних місць належить хліборобським родинам, які відзначилися титанічною працездатністю, сміливістю творчого пошуку, безприкладною відданістю улюбленій справі. Натхненна багаторічна праця стала їхнім життєвим подвигом.

родина2
Велика родина Філімонових: брати Сергій Миколайович та Юрій Миколайович, їхні сестри Жук Любов Миколаївна та Кутіна Надія Миколаївна і племінниці, Гапонова Вікторія та Білоглазова Юлія, самовіддано працюють в ТОВ «Перспектива» вже багато років поспіль. Пишається підприємство й подружжям Шульги Олександра Миколайовича та Інни Суренівни. Завдяки наполегливій нелегкій праці трударів товариство з обмеженою відповідальністю «Перспектива» з року в рік займає найвищі позиції по рейтинговим показникам серед господарств району за підсумками роботи.

родина1
Скільки хліба виростили жителі села Криворіжжя! Про багатьох можна розповісти. Дуже поважають на підприємстві братів Лях Володимира та Леоніда, які є трактористами – машиністами ТОВ «Рута - Плюс». Варто згадати про трудову родину Броваренків, коли справа передалася від батька Миколи Володимировича, який працює водієм у ТОВ «Рута - Плюс» до сина Сергія Миколайовича, тракториста – машиніста цього ж підприємства. Слюсарями в господарстві працюють брати Железняк Володимир та Сергій. Дружня родина Іваненків – батько Олексій Васильович та двоє його синів: Валентин (начальник охорони підприємства) та Ігор (водій); подружжя Коваленко, Олександр Васильович (електрик) та Анастасія Сергіївна (підсобний працівник); Несукай Людмила Леонідівна, яка працює охоронцем та її донька Інна Олексіївна, яка виконує роботу обслуговуючого персоналу в товаристві.

родина3
Нелегкою працею здобули повагу колективу механізатори СТОВ «Возрождение» брати Бегей – Микола Михайлович та Віталій Михайлович, які за свої трудові досягнення неодноразово були відзначені на рівні району та області. Подружжя Ремінних Сергія Івановича та Вікторії Вікторівни присвятили своє життя підприємству: він – тракторист – машиніст, вона підсобний робітник.
Любов до землі передалася від батька Іванова Віктора Павловича, інженера ТОВ «Добропільське сортонасінницьке підприємство» до сина Олексія, який працює начальником цеху з переробки зерна, на цьому ж підприємстві.
Свої кращі роки присвятили сільському господарству подружжя Вискребець Віктор Анатолійович, тракторист – машиніст ПАТ «ІМ. Т.Г. Шевченка» та Лілія Вікторівна, яка працює бухгалтером на цьому ж підприємстві.
За недоспані ночі, за мозолясті руки, за нелегку, кропітку працю, за зібраний ними урожай, земляки шанують ці родини.
Спасибі за хліб на столі! Здоров’я і довголіття усім родинам Доброго поля!

Коли у небі сонце розцвітає –
Могутній оберіг врожайних нив,
Його в надії, радості стрічає
Родина українських трударів.

Те сонце зачерпнуть умілі руки,
Щоб ним засіять землю молоду,
Щоб лан родив і радували луки,
Щоб були урожаї до ладу.

І сонце переллється у колосся,
У трави сочні, ягоди-плоди,
Щоб день наступний стріти довелося
У щасті і достатку, без біди,

Щоб множились традиції родинні,
Було майбутнє краще наших днів,
Щоб кожен, хто родився в Україні,
Окрилений надіями, творив.