«Доньки-матусі»

Напередодні Міжнародного жіночого дня, в приміщенні Святогорівської селищної ради яблуку було ніде впасти. Там зібрались глядачі і учасниці святкової конкурсної програми, яку організували працівники Святогорівський МБК (директор Ірина Рязанцева) при підтримці територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Добропільського району (директор Маргарита Болотова), за участю Святогорівського селищного голови Віктора Бєлянкіна, який відкрив урочисте зібрання привітанням і найщирішими побажаннями міцного здоров’я, щасливої жіночої долі в праці і материнстві, родинного затишку та гармонії в житті.

  Естафету перейняв по-чоловічому вишуканий ведучий Олександр Бойко з хлопчиками, які задали березневу атмосферу свята жінці-трудівниці, жінці-матері, бабусі-берегині родинного вогнища.
В конкурсній програмі «Доньки-матусі» прийняли участь три команди: «Ромашка» (бабуся Валентина, мама Оля, онука Тетянка), «Тюльпанчик» (бабуся Світлана, мама Альона, онука Даринка) та «Мімоза» (бабуся Тетяна, донька Євгенія, онука Анастасія) в 2-х поколіннях доньок - матусь.
Перший конкурс «Давайте познайомимось» глядач прийняв з неабияким інтересом, тому що в характеристиках мам були щирі слова вдячності самим красивим, дбайливим матусям, які піклуються про свої родини і є помічницями в важких життєвих ситуаціях. Як приємно було чути, що на конкурс команди «Ромашка» і «Тюльпанчик» невістки прийшли зі своїми свекрухами, між якими були теплі добрі стосунки, що стало зразком високих сімейних відносин в родинах.
Конкурс «Бабуся за партою» розкрив здібності бабусь виконувати шкільні домашні завдання з онучками.  Конкурс «Інтерв’ю» розповів про етапи життя, успіхи, мрії, уподобання кожної родини. В конкурсі «Кулінарна інтуїція» бабусі по запаху, дотику повинні були з’ясувати назву приправи. Мами на смак пробували сіль, соду, крохмаль, цукор. А онучки повинні були пригадати, як можна більше назв квітів. Конкурс «Краса - велика сила» - дівчатка на швидкість замість мам збирались на роботу, бабусі наводили манікюр, а мами заплітали коси.
В конкурсі «Створи обличчя» потрібно було на повітряній кульці зав’язати хустинку та намалювати обличчя. Конкурс «Ми шукаємо таланти» приголомшив глядачів майстерним виконанням пісень про маму, декламуванням віршів про маму та бабусю, що брало за серце і шквалом овацій зривало атмосферу. Захід з’єднав три покоління жіночої статі у всіх проявах, придав доброго настрою та радощів. Учасники конкурсу були нагороджені подарунками, які будуть всім у пригоді.
Працівниками територіального центру проведено бесіду «Техніка безпеки та правила поведінки на льоду», «Про регіональний План заходів з реалізації право просвітницького проекту «Я маю право!» на 2018 рік». Свято закінчилось яскравими емоціями, чаюванням та очікуванням наступних зустрічей.
Висловлюємо подяку за співпрацю ПрАТ «Глини Донбасу» (генеральний директор Ігор Ткач), ГО «Добре поле» (голова Любов Марченко), виконкому Святогорівської селищної ради (голова Віктор Бєлянкін).
Також за організацію і творчу підтримку заходу слова вдячності спеціалістам Святогорівського МБК, директору, депутату Добропільської районної ради Рязанцевій І.С., творчим колективам: НСК «Мрія» (керівник Іваненко І.М.), хореографічному колективу «Карамельки» (керівник Андрієнко В.В.), вокальному дитячому колективу «До-мі-соль-ки».

IMG 1074

IMG 1079

IMG 1108