Допомога в дії

Директором територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Добропільського району Болотовою М.С., завідуючою відділення соціальної допомоги вдома Зінченко І.О. та соціальним працівником Зеленіною Л.В. на виконання плану роботи щодо виявлення одиноких, одиноко проживаючих громадян похилого віку, інвалідів та з метою контрольних відвідувань на території Світлівської та Криворізької сільських рад було відвідано 16 осіб.


Представники терцентру ознайомились з умовами проживання пенсіонерів, їх побутом, психоемоційним станом та потребами у наданні послуги соціальної допомоги вдома згідно Державного Стандарту 3-х осіб у селах Криворіжжя, Завидо-Кудашеве, Новий Донбас.

терцентр1
Відповідно до законодавства України на безкоштовне обслуговування взята одна 92-річна пенсіонерка.
Всі відвідані дякують за якісне надання послуг соціальними робітниками Кухар Г.М., Перекотій М.М. та Самофаловою І.М. В ці дні вони збирають урожай на присадибних ділянках, полють бур’яни, доставляють воду та перуть речі, приводять в готовність до зимового періоду груби та печі. Задоволено потребу в засобах санітарної гігієни (підгузниках) 2-м підопічним 4-ї, 5-ї групи рухової активності.

терцентр2
Зауваження до виконання обов’язків працівниками терцентру відсутні.